ÜSKÜDAR > ULAŞIM

Garanti Oto Ekspertiz'e ÜSKÜDAR ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.


Barbaros Mah. Nuh kuyusu Caddesi No:70/A Üsküdar / İSTANBUL
Telefonlarımız - +90 (216) 474 52 00 - 474 52 02 / Mobil - (0532) 543 8 111
Hemen ara Konum Gönder
Üsküdar Oto Ekspertiz


Üsküdar oto ekspertiz araç alım-satım işlemlerinde her iki tarafında güvenli ve dürüst alış veriş yapmasına yardımcı olan ileride doğacak olumsuzlukların önlemini almaya yardımcı olan bir hizmettir. Üsküdar oto ekspertiz ikinci el piyasasında doğacak tüm olumsuzlukların ve zararın ortadan kaldırılması çalışır.

Oto ekspertiz sektöründe alanında en iyi olmanın gururu ile devamlı kendini yenileyen yapısı ile büyümektedir. Hiçbir zaman yüksek fiyat politikası uygulamadan siz değerli müşterilerine en iyi hizmet vermeyi misyonu edinmiş kaliteli bir firmadır. Üsküdar oto ekspertiz ile sizde değerli olan zamanınızı ve paranızı asla çöpe atmazsınız. Oto ekspertiz hizmeti ile araçlarda bulunan bütün hataları ve olumsuzlukları tek tek inceleyerek sizlere raporlama şeklinde bilgilendirme yapmaktadır. Gerekli durumlarda test sürüşü ve fotoğraflarla rapora ek olarak sunmaktadır. Günümüzde her şeyde kısıtlı zaman ve büyük zihin ve beden yorgunluğu ile harcanan para sizde kıymetli olan bu iki önemli durumunuzu üsküdar oto ekspertiz güvencesi ile garantiye alın. Üsküdar oto ekspertiz ile sizlerde 2.el araç almanın hiçbir olumsuz yönü ile karşılaşmadan tamamen tarafsız ve güvenilir bir hizmet alın. Üsküdar Oto ekspertiz olarak hiçbir marka ve bayi ile anlaşmamız yoktur. Müşterilerimize tarafsız ve güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşarken sizlerin güzel görüşleriniz ile hızla büyümekteyiz.

Üsküdar oto ekspertiz ile masadan kalkmadan beğendiğiniz ikinci el oto alımlarınızı tam denetimli olarak yaptırıp aracı alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz. Üsküdar oto ekspertiz ile sizde alım-satımınızı garantiye alın. Üsküdar oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için iletişim numaralarımıza ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Araçlara değerinin üzerinden para ödemenizi engellemek için kurulmuş bir ekspertiz hizmetidir. Yapılan testlerin çoğunluğu teknolojik cihazlar ile yapılmakta ve yanılma oranı hiç olmamaktadır.

Üsküdar Oto Ekspertiz Raporu

İstanbul ilinde uzun yıllardır en iyi cihazlar ve son teknoloji ile hizmet veriyoruz. Türkiye'nin 81 iline bayilik veren lider bir firmayız.

Üsküdar servisi

Adres: Barbaros mahallesi nuhkuyusu caddesi 70/A Üsküdar / İSTANBUL

Etiketler; üsküdar oto ekspertiz, üsküdar computest, üsküdar mobil ekspertiz, üsküdar mobil oto ekspertiz, üsküdar oto ekspertiz raporu, üsküdar oto ekspertiz merkezi, üsküdar oto test, üsküdar oto expertiz, üsküdar oto eksper, üsküdar araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi üsküdar, Oto ekspertiz üsküdar, Mobil ekspertiz üsküdar, üsküdar oto ekspertiz adresi, üsküdar computest merkezi, üsküdar araba ekspertiz, üsküdar oto check-up, oto check up üsküdar, üsküdar oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;