ÜMRANİYE > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e ÜMRANİYE ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

TEPEÜSTÜ, ALEMDAĞ CAD.
Yol tarifi alın
DEREBOYU CAD.
Yol tarifi alın
ALEMDAĞ CAD.
Yol tarifi alın
BARAJ YOLU
Yol tarifi alın
CENGİZ TOPEL CAD.
Yol tarifi alın


 

Ümraniye Oto Ekspertiz


Ümraniye oto ekspertiz hizmeti ikinci el oto alımlarının tek garantisidir. Bu sektörde var olan kötü amaçlara hizmet eden ticaret çoğu zaman alıcıları ciddi maddi kayıplara neden olmaktadır. Ümraniye oto ekspertiz olarak tek uzmanlık alanımız oto ekspertizdir. Araç alım satım, tamirat ve aracılık hizmeti yapmamaktayız.

Her iki tarafa eşit mesafede duruşumuzdan dolayı iki tarafında güvenliği sağlanmış olmaktadır. Uzman personel ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan tüm kontroller %100 doğruluk payı ile gerçekleştirilir. Kontroller sonrası ortaya çıkan sonuçlar raporlama tarzında müşteriye ulaştırılır. Ümraniye oto ekspertiz ile sizlerde 2. El araç alırken mutlaka alım işinizi garantiye alın. Satış işlemi gerçekleştikten sonra yaşanan tüm sıkıntıların ortadan kaldırılmasının tek çözümü Ümraniye oto ekspertiz merkezidir. Tarafsız hizmet sunmasından dolayı asla yanılma payı gerçekleşmez.

Ümraniye oto ekspertiz ile sizlerde araç alırken beğendiğiniz otomobilin tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. İkinci el araç satın almak her zaman için ciddi bir sıkıntıdır. Bu durumdan maddi ve manevi olarak zarar görmemenin tek koşulu Ümraniye oto ekspertiz merkezidir. İkinci el araçların hasar ve kaza kayıtlarının tespit edilmesi için yapılan tüm işlemlere oto ekspertiz denilmektedir. Ümraniye oto ekspertiz size teknolojik cihazlar ve uzman personeller ile ciddi hizmetler vermektedir.

Ümraniye oto ekspertiz ile sizlerde zamanınız yokken bile beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaptırabilirsiniz. İkinci el araç almak için belki bir sürü araca baktınız ve her defasında elleriniz boş olarak ger döndünüz bu hem zaman hemde para kaybı olmaktadır. Ümraniye oto ekspertiz ile sizin yerinize beğendiğiniz aracın yanına giderek tüm kontrolleri yaparak sonuçları size rapor şeklinde sunmaktayız. Ümraniye oto ekspertiz hizmetleri şunlardır;

• Kaporta ve boya testi

• Motor mekanik kontrolleri

• Mekanik alt kontroller

• Araç iç dış elektroniği

• Test sürüşü

• Hasar kaydı tespiti

• Sonuç raporu

Tüm kontroller yapıldıktan sonra size sonuçlar rapor şeklinde sunulmaktadır. Ümraniye oto ekspertiz hizmeti almak için randevunuzu alıp ödemenizi geçin ve biz kontrollere başlayalım.

Ümraniye Oto Ekspertiz Raporu


ümraniye oto ekspertiz işlemleri

Ümraniye oto ekspertiz hizmetinde yapılan testlerde sizler için paketler oluşturulmuştur. Bu paketlerin içerisinde farklı oto testleri bulunmaktadır bu testlerden istediğinizi seçerek yaptırmak istediğiniz kontrolleri yaptırabilirsiniz.

• Süspansiyon

• Yanal kayma

• Fren testi

• Kaporta boya

• Araç altı ve alt mekanik kontroller

Yukarıda sayılan kontrollerin birçoğu Ümraniye oto ekspertiz merkezinde birçok pakette mevcuttur. Ümraniye oto ekspertiz ile sizlerde araç alırken riske girmeyin. Ümraniye oto ekspertiz raporu almadan araç almayın. 2 el oto alırken yaşanılan en büyük sorunlardan biri de dolandırılma ve aracın anlatılan özelliklerde olamamasıdır. Ümraniye oto ekspertiz size aracın tüm özelliklerini anlatarak alıp almama konusunda net bir karar vermenizi sağlamaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz Sistemleri


Ümraniye oto ekspertiz sistemleri ile artık ikinci el araç almak artık çok kolay olmaktadır. Risk almamak için oto ekspertiz test işlemlerini mutlaka yaptırmalısınız. Sıfır araç piyasasının yüksek fiyatları otomobil almak isteyenleri ikinci el sektörüne yönlendirmektedir. Bu durumda tüm birikimlerinizi değerinden yüksek bir araca yatırmamak için ümraniye oto ekspertiz firmamıza uğramalısınız. Ümraniye oto ekspertiz sistemleri tamamen tarafsız olarak yapılmaktadır. Her iki tarafa da eşit mesafede durmamızdan dolayı tüm işlemler garantili olarak tüm işlemleri yapmaktayız. Test işlemlerimiz özek teknolojik cihazlarımız ve tam eğitimli personellerimiz ile sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz Makineleri


Ümraniye oto ekspertiz olarak kullandığımız tüm cihazlar kendi üretimimiz makinelerdir. Bu makineler bilgisayar destekli olup full teknolojik cihazlardır. Bu cihazlar kendi üretimimiz olup %100 yerlidir. Aynı zamanda bayilik için makinelerin kurulumunu ve teslimatını yapmaktayız.

Dinamometre / Dyno

2 ve 4 çeker araçlara uygun cihazımız aracın motor durumu hakkında detaylı bilgi vermektedir. Motor ile alakalı tüm sorunları tespit etmek için kullanılan dyno oto ekspertiz makineleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Arıza Tespit Cihazı

Araçların daha önce motor, şanzıman gibi elektronik aksamlarında arıza olup olmadığını kontrol eden makinedir. Ümraniye oto ekspertiz firmamızda bu cihazlar aktif olarak kullanılmaktadır.

Boya Kontrol Cihazı

Boya ve kaporta kontrollerini yapan önemli bir makinedir. Boya kontrol cihazı ile aracın dış kaporta ve boya durumunda oluşmuş en küçük sorunu ve değişimi tespit eden cihazımız kendi üretimimizdir.

Fren Test Cihazı

Fren test cihazımız fren balatalarının ve alakalı tüm bölümlerin detaylı kontrollerini sağlamaktadır. Araç güvenliğinin en önemli bölümü olan frenlerin kontrolleri oldukça önemlidir. Bu önemli kontrolü fren test cihazımız ile yapmaktayız.

Yanal Kayma Makinesi

Yanal kayma makinesi ile aracın amortisörlerini sağa sola çekme durumlarını kontrol eden özel bir platformdur. Bu durumda sizlerde beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini detaylı olarak yaptırabilirsiniz. Yukarıdaki makineler ve cihazlar genel test işlemleri tam garantili ve tamamen doğru olarak yapılmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri ile araçların tüm özelliklerini öğrenebileceğiniz tek işlemdir. Sizlerde beğendiğiniz 2.el aracın tüm özelliklerini bilerek gönül rahatlığı ile araç satın alımı yapmış olursunuz. Eğer araç almak istiyor ve özelliklerini merak ediyorsanız mutlaka ümraniye oto ekspertiz firmamızda randevu alarak tüm kontrolleri yaptırarak içiniz rahat şekilde beğendiğiniz aracı satın alabilirsiniz. Aracın bulunduğu ilde olmamanız da sorun olmaktan çıkıyor mobil servis hizmetimiz sizin yerinize aracın yanın kadar giderek tüm kontrolleri gerçekleştirir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra sonuçlar raporlara eklenir ve daha sonra siz sadece aracı satın almak için gelirsiniz. Bu şekilde zaman ve ekonomik açıdan tasarruf sağlamış olursunuz.

Neden Ümraniye Oto Ekspertizi Seçmelisiniz?


Neden ümraniye oto ekspertizi seçmelisiniz sorusunun tek cevabı tamamen tarafsız ve %100 doğruluk oranı ile test işlemlerini yaptığımızdan dolayı ümraniye oto ekspertiz merkezimizi seçmelisiniz. Firma kuruluş amacımız uygun ve tam garantili oto ekspertiz işlemleri yaparak ikinci el araç alacak kişilerin birikimlerini korumaktır. Sizlerde birikimlerinizi, zamanınızı ve hayallerinizi korumak istiyorsanız mutlaka firma iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Oto ekspertiz alanında uzun yıllar tecrübe sahibi olmamızdan dolayı hizmet alan tüm müşterilerimizden her zaman için olumlu yorumlar almaktayız. Bu eşsiz yorumlar her geçen biraz daha büyümemize neden olmaktadır. Her geçen gün teknolojiyi daha iyi kullanılabilir hale getirmemizden dolayı İstanbul’un her ilçe ve semtinde hizmet vermekteyiz. En iyi oto ekspertiz firması olarak tüm personellerimiz ve teknolojik cihazlarımız ile her marka ve model aracın testlerini yapmaktayız. Sizlerde her marka ve model aracınızı kontrol ettirmek için mutlaka ümraniye oto ekspertiz firmamıza uğrayın ve asla zararlı çıkmayın. Son dönemlerde ortaya çıkan dolandırıcılık haberlerinden nasibinizi almamak için mutlaka oto ekspertiz kontrollerini yaptırın. Ümraniye oto ekspertiz sizlerin garanti adresi olmak için her geçen gün biraz daha büyümekteyiz. Tüm detaylar için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz ve doğru aracı seçmekte geç kalmayın.

Etiketler; ümraniye oto ekspertiz , ümraniye computest , ümraniye mobil ekspertiz , ümraniye mobil oto ekspertiz , ümraniye oto ekspertiz raporu , ümraniye oto ekspertiz merkezi , ümraniye oto test , ümraniye oto expertiz , ümraniye oto ekser , ümraniye araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi ümraniye , Oto ekspertiz ümraniye , Mobil ekspertiz ümraniye , ümraniye oto ekspertiz adresi , ümraniye computest merkezi , ümraniye araba ekspertiz , ümraniye oto check-up , oto check up ümraniye , ümraniye oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;