TAKSİM > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e TAKSİM meydanından ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

TAKSİM MEYDANI
Yol tarifi alın


 

Taksim Oto Ekspertiz


Taksim oto ekspertiz merkezi ile ikinci el araç alırken paranızı garanti altına alırsınız. Avrupa’da araç alımlarında oldukça sık kullanılan ekspertiz yöntemi ülkemizde de son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. 1999 yılından beri otomotiv sektöründe bulunmuş olmanın verdiği tecrübe ile var olan boşluğu doldurmak amacı ile 2009 yılında oto ekspertiz hizmeti vermeye başladık. Taksim oto ekspertiz hizmeti bu alanda öncü olmanın verdiği tecrübe ve profesyonel iş yapısı ile değerli müşterilerimize tarafsız bir hizmet vermekteyiz. Taksim oto ekspertiz hizmeti ikinci el araçların sizlerim gözünden kaçan en ufak detayları bile tespit etme bilgisi vardır. Bu sayede almayı düşündüğünüz aracın tüm özelliklerini öğrenmiş olursunuz. Taksim oto ekspertiz ile sizlerde birikiminizi çöpe atmadan hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Taksim oto ekspertiz hizmeti ile birlikte araç alırken satış sonrası pişmanlık yaşamazsınız. Tek tecrübe alanı oto ekspertiz olan firmamızda tüm kontroller tarafsız ve %100 doğru olarak yapılmaktadır. Taksim oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el araçların tüm hasar kaydı ve eksiklerini uzman personel ve teknolojik cihazlar eşliğinde öğrenmiş olursunuz. Taksim oto ekspertiz hizmeti ile var olan birikimlerinizi hayallerinizdeki araca vererek güvenli ve içiniz rahat şekilde otomobilinizi kullanabilirsiniz.

Taksim oto ekspertiz hizmeti ile teknolojinin biz insanlara sunduğu en büyük rahatlıktır. İkinci el araç alırken yaşanan zaman kaybının önüne geçmektedir. Beğendiğiniz aracın yanına sizin yerinize giderek işinin ehli personel ve cihazlar ile tüm kontroller yapılarak size sonuçlar rapor şeklinde sunulmaktadır. Taksim oto ekspertiz ile sizlerde pişmanlık yaşamadan zaman kaybetmeden araç sahibi olun.

Taksim Oto Ekspertiz Raporu


Taksim oto ekspertiz testleri ile otomobillerin genel kontrolleri yapılmaktadır. Bir bakıma checkup up yapılarak genel kontrolden geçirilmektedir. Bu kontroller;

• Süspansiyon testi

• Yanal kayma testi

• Fren kontrolleri

• Kaporta ve boya

• Motor kontrolleri

• Elektronik aksam

• Alt mekanik kontroller

Bu kontroller genel olup tercih edilen paketlere göre değişiklik gösterebilmektedir. 4 paket seçeneği ile istenilen fiyattaki paketleri satın alabilmektesiniz. Taksim oto ekspertiz almadan ikinci el araç satın almayın. Paranızı, zamanınızı ve hayallerinizi riske atmayın.

Etiketler; taksim oto ekspertiz, taksim computest, taksim mobil ekspertiz, taksim mobil oto ekspertiz, taksim oto ekspertiz raporu, taksim oto ekspertiz merkezi, taksim oto test, taksim oto expertiz, taksim oto eksper, taksim araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi taksim, Oto ekspertiz taksim, Mobil ekspertiz taksim, taksim oto ekspertiz adresi, taksim computest merkezi, taksim araba ekspertiz, taksim oto check-up, oto check up taksim, taksim oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;