ŞİŞLİ > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e ŞİŞLİ ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

HALASKARGAZİ CAD.
Yol tarifi alın
YILDIZ POSTA CAD.
Yol tarifi alın
HAKKI YETEN CAD.
Yol tarifi alın
KURTULUŞ CAD.
Yol tarifi alın 

Şişli Oto Ekspertiz


Şişli oto ekspertiz sektörde ekspertiz hizmetinin en kaliteli şeklini sunarak müşterilerden tam not alan bir firmadır. İleri teknoloji ile üretilmiş cihazlar işinde profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan uzman ekipleri ile ikinci el oto alımlarınızda alım-satım işlerinizi sıfır riskle yapmanızı sağlamayı misyon edinmiş bir firmadır.

Şişli Oto Ekspertiz Raporu


Şişli oto ekspertiz ile ister uzakta ister yakında olun bu hizmeti almak size bir telefon kadar yakın. Sektörde var olan tüm olumsuzlukların önüne geçmek için hizmet veren bir firma olmanın verdiği gururla sizlere en iyi hizmeti vermek için her gün yenilenmekteyiz. Şişli Computest beğendiğiniz araca uzak bir ilde bile otursanız sizin yerinize tüm kontrolleri ve testleri gerçekleştirip size rapor şeklinde ulaştırıyoruz. Şişli oto ekspertiz kontrolleri arasında yer alan fren testi kontrolleri belki de hayati önem taşıyan bir testtir.

Can güvenliğiniz için oldukça bakımlı ve sağlıklı çalışması gereken frenler özel sürüş platformlara çıkarılarak fren testleri yapılır boşta sürtünme, yalpa, dingillere ait sağ sol dengesizlikleri ölçülür. Fren testleri net ve kesin sonuçlar vermektedir. Şişli oto ekspertiz ile birlikte satın almak istediğiniz aracın tüm kontrolleri detaylı bir şekilde yapılıp raporlama sonucu aracı alıp almama konusunda net bir karar verirsiniz. Her marka aracın testleri yapılmaktadır. 2. el araç alımlarında herkes nasıl bir alacağını merak eder ve ekspertiz yaptırmak ister bu testler araca gerçek değerini verdiği gibi çok ciddi dorunlar ile uğraşmayı engelleyen erken uyarı sistemidir. Şişli oto ekspertiz sistemi önceden oto sanayilerinde saatler süren kontroller ve yazılı olmayan sözlü bir bilgiden ibaret olduğu için aracı aldıktan sonra ciddi sorunlar yaşanmaktaydı.

Oto ekspertiz hizmeti almadığınız bir aracı maalesef tanıyamazsınız. Günümüz iş yoğunluğu dolayısı ile araç peşinden koşmak neredeyse imkansız hale geldiğinden üstün körü satıcının verdiği bilgilere körü körüne güvenip 5 dakikada noterde satış işlemi sonrası büyük sorunlar yaşanmaktadır. Şişli oto ekspertiz ile sizlerde beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini bize bırakın ve alım sonrası zarar görmeyin.

Etiketler; şişli oto ekspertiz, şişli computest, şişli mobil ekspertiz, şişli mobil oto ekspertiz, şişli oto ekspertiz raporu, şişli oto ekspertiz merkezi, şişli oto test, şişli oto expertiz, şişli oto eksper, şişli araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi şişli, Oto ekspertiz şişli, Mobil ekspertiz şişli, şişli oto ekspertiz adresi, şişli computest merkezi, şişli araba ekspertiz, şişli oto check-up, oto check up şişli, şişli oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;