PENDİK > ULAŞIM

Garanti Oto Ekspertiz'e PENDİK ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.


ADRES :Orta Mahallesi, Ankara Cd. D:no/6, 34000 Pendik/İstanbul
Hemen ara Konum Gönder


Telefonlarımız : +90(553) 498 90 00 - +90(553) 800 06 06 

Pendik Oto Ekspertiz


Pendik oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde ikinci el araç alımlarınızda işinizi garantiye alarak beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. İkinci el araç satın almak her zaman için oldukça risklidir. Alıcı kişi beğendiği otomobilin tüm özelliklerini bilmek ister. İkinci el araç almak oldukça meşakkatlidir. Birçok sıkıntılara gebe olmaktadır. Bu ticareti kötü amaçlarına kullanmak isteyen kişiler alıcıların birikimlerine göz dikmekte ve onları dolandırmaktadırlar. Pendik oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde tam teşekküllü bir kontrol ettirerek sizlerde araç alırken emniyette olun. Tek uzmanlık alanı oto ekspertiz olan pendik oto ekspertiz ile sizlerde araç alırken asla tereddüt etmeyin aracınızın tüm kontrolleri yapılarak sizlere gerekli olan tüm bilgiler rapor şeklinde sunulmaktadır. Pendik oto ekspertiz tarafsız bir kontrol yaparak en ufak detayları bile inceleyerek sizlerde içiniz rahat olarak beğendiğiniz aracı alıp almamak konusunda kesin bir karar vermiş olursunuz.

Pendik oto ekspertiz merkezi ile sizlerde satın almak istediğiniz aracın hasar ve kaza durumlarını kontrol ederek oto ekspertiz hizmetine oto ekspertiz denilmektedir. Pendik oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde her marka ve model aracın tüm testlerini yaptırarak işinizi asla riske atmayın. Zaman ve paranızın kıymetli olduğunu ve onu asla dolandırıcılara kaptırmak istemediğinizi biliyoruz sizlerin bu isteğine karşı oto ekspertiz hizmetini pendik oto ekspertiz olarak sunmuş olduk. Bütün testlerden geçerek sonuçları sizlere rapor şeklinde sunmaktadır. Bu rapor sayesinde sizlerde araç alırken asla tereddüt etmezsiniz.

Pendik oto ekspertiz ile sizlerde artık oturduğunuz yerden kalkmadan beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenebileceksiniz. İkinci el oto satın almak isteyenlerin araç beğenmede kaybettikleri zaman çoğu kez birçok soruna neden olmaktadır. Bu sıkıcı durumdan kurtulmak için pendik oto ekspertiz sizin yerinize beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini teknolojik cihazlar ve uzman ekip ile gerçekleştirerek size sonuçları rapor şeklinde sunmaktayız. Pendik oto ekspertiz teknolojinin en önemli nimetlerinden biridir. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken ilk şey sadece bir randevu oluşturmak olacaktır.

Pendik Oto Ekspertiz Raporu


Pendik oto ekspertiz kontrollerinde yapılan tüm testler sonucu aracın var olan tüm kusurlarını öğrenmiş olursunuz. Bu durum sizlerin araç alırken güvenliğinizi oldukça iyi sağlamaktadır.

• Motor kontrolleri

• Fren kontrolleri

• Süspansiyon

• Yanal kayma

• Alt mekanik

• Elektronik kontroller

• Hasar kaydı kontrolleri

• Sonuç ve raporlama

Pendik oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde tüm bu kontrolleri gerçekleştirerek garantili ve güvenli bir alış veriş yapmış olursunuz.

Pendik oto ekspertiz raporu sizlerin araç alırken tek güvenli alım yapacağınız hizmettir. Bu hizmeti satın aldıktan sonra beğendiğiniz araca ait tüm kontroller gerçekleştirilerek sizlere detaylı bir raporlama sağlanmaktadır. Bu rapor ille birlikte var olan birikiminizi hayallerinizdeki özelliklere sahip aracınıza yatırabilirsiniz.

Etiketler; pendik oto ekspertiz , pendik computest , pendik mobil ekspertiz , pendik mobil oto ekspertiz , pendik oto ekspertiz raporu , pendik oto ekspertiz merkezi , pendik oto test , pendik oto expertiz , pendik oto ekser , pendik araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi pendik , Oto ekspertiz pendik , Mobil ekspertiz pendik , pendik oto ekspertiz adresi , pendik computest merkezi , pendik araba ekspertiz , pendik oto check-up , oto check up pendik , pendik oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;