MALTEPE> ULAŞIM

Garanti Oto Ekspertiz'e Maltepe ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.


İçerenköy Mah. Ertaş Sokak. No:14/A Bostancı / Ataşehir / İSTANBUL
Telefonlarımız - +90 (216) 504 24 06 / Mobil - (530) 497 06 34 - (546) 400 15 16
Hemen ara Konum Gönder


Maltepe Oto Ekspertiz


Maltepe oto ekspertiz servisi hizmete açılmıştır. İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren oto ekspertiz hizmeti Maltepe oto ekspertiz ile sizlere daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. İkinci el oto sektöründe var olan tüm riskleri ortadan kaldıran oto ekspertiz ile araç alımlarınızı garantiye alın.

Maltepe oto ekspertiz ile paranızı ve zamanınızı güvene alın. 2. El oto alımlarında yaşanılan en büyük riskler genellikle satış işlemi sonrası gerçekleşmekte geri dönüşü olmayan bir yola girilmektedir. Özellikle hurdaya çıkmış araçları yeniden tamir ederek hasarsız olarak piyasaya sürülmesi alıcı kişiyi satış sonrası ciddi para kayıplarına sevk etmektedir..

Oto ekspertiz işlemleri 2. El araç sektörünün garanti ve güvencesi olmuştur. Sizlerde kullanılmış araç satın almak istiyorsanız mutlaka maltepe oto ekspertiz firmamız ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturmalısınız. Üstelik en büyük kolaylık olan oto ekspertiz yaptırmak istediğiniz aracın bulunduğunuz ilde olmaması sorun olmaktan çıkıyor. Örneğin sizde İzmir’de yaşıyorsunuz ve araç İstanbul’da bizler sizin yerinize aracın yanına kadar giderek tüm test işlemlerini yapıyor ve sizlere sonuçları rapor şeklinde veriyoruz .

Maltepe Oto Ekspertiz Raporu


 maltepe oto ekspertiz raporlama

Zaten riskli olan bu sektör bu tarz kötü ticaret anlayışı güden dolandırıcılar ile işin içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Maltepe oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde kıymetli olan paranızı ve zamanınızı güvene alın. Oto ekspertiz hizmetinde 100 noktada tam doğruluk payı ile testler yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlar sürüş testleri ve fotoğraf çekmek sureti ile rapora eklenmektedir. Maltepe oto ekspertizin tek uzmanlık alanı oto testtir, her marka ve model aracın kontrolleri yapılmaktadır. Her hangi bir bayi, marka ve galeri ile anlaşmamız yoktur. Tarafsız kontroller ile alıcı ve satıcıya eşit mesafe de duran bir hizmet politikamız mevcuttur. Alıcı için daha öncelik taşıyan bu hizmet nasıl bir araç satın aldığını merak edenler için çok büyük önem taşımaktadır. Maltepe oto ekspertiz hizmeti ile beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini bilerek dürüst bir alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2. El oto piyasasında var olan büyük risklerin tek çözümü maltepe oto ekspertizdir. Araçlar detaylı bir şekilde kontrol edilerek genellikle cihazlar ile kontroller yapılmaktadır. En küçük hataları bile tespit edebilen cihazlar, uzman personel ile sizlerde beğendiğiniz aracı alırken içiniz rahat etsin.

Maltepe oto ekspertiz hizmeti uygun fiyat politikası ile her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Bugün bu şekilde devam eden hizmet gelecekte bile aynı şekilde devam edecektir. Maltepe oto ekspertiz ikinci el oto alımlarında sizlerin garantisidir..

Maltepe Oto Ekspertiz Testleri


 maltepe oto ekspertiz test işlemleri

Maltepe oto ekspertiz firmamızda uygulanan tüm testlerimiz %100 doğruluk oranı ile yapılmaktadır. Hata ve yanılma payına yer vermeden yüzde yüz doğru olarak yapmaktayız. Maltepe oto ekspertiz merkezimizde kullanılan makineler kendi üretimimiz makinelerdir. %100 yerli üretim olan makinelerimiz ile araçlarınızı güven içinde tüm hasarlarını tespit ederek aracı satın alma sürecinde sağlıklı karar vermenizi sağlar.

Oto ekspertiz işlemleri yıllardır bir çok ülkede güven içinde kullanılan bir sistemdir. Son yıllarda ikinci el araç alımlarında var olan dolandırıcılık olaylarından sonra ülkemizde de çok sık tercih edilen kontrollerden olmuştur. Maltepe oto ekspertiz test işlemleri sonuçları sizlere rapor şeklinde sunulmaktadır. Bir aracın ortalama 100 noktasından fazla alanda kontrol yaparak a’dan z’ye tüm hasar ve arızalar tespit edilmektedir..

Sıfır araç piyasasının yüksek fiyatları araç almak isteyenleri zorlandığı için ikinci el araç sektörüne yönelmektedirler. Bu durumda 2.el araç almanın risklerini almış olursunuz. Oto ekspertiz işlemleri sorunsuz bir satın alma sağlayarak alıcı ve satıcı arasında denge sağlanmış olur.

Neden Maltepe Oto Ekspertizi Tercih Etmelisiniz


Maltepe oto ekspertiz firmamız sizlere tam garantili ve yüzde yüz doğruluk oranı test işlemleri yapar. Alıcı ve satıcı arasında dürüst ticaretin oluşmasını sağlar aynı zamanda her iki tarafa da eşit mesafede durarak tarafsız olur. İkinci el araç alımlarında oto ekspertiz işlemlerinin büyük önemi bilinmektedir. Sizlerde oto ekspertiz merkezi seçerek kaliteli ve belge sahibi merkezleri seçmelisiniz.

Piyasa fiyatından çok altlarda fiyat veren firmalara karşı dikkatli olmalısınız. Merdiven altı firmalar bu sektörde oldukça fazladır. Ve bu merkezlerde yapılan test işlemlerinin raporların hiçbir geçerliliği yoktur. Maltepe oto ekspertiz firmamızın kuruluş amacı olan uygun fiyatlara oto ekspertiz işlemleri ile herkesin bu hizmetten yararlanması sağlanmaktadır.

Maltepe oto ekspertiz kusursuz test işlemleri ile araç satın almak isteyenleri kusursuz ve sorunsuz araç almaya yönlendiren garantili işlemlerdir. Araçların tüm noktalarında yapılan detaylı test işlemleri eski ya da yeni fark etmeden tüm arızları ve hasarları ortaya çıkararak satış sonrası olumsuz durumları önler.

Maltepe oto ekspertiz merkezimiz araç satın alırken yanılmayı, zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Üstelik araçlara değerinden fazla para ödemeyi engelleyen bu ekspertiz testleri bir çok alanda kolaylık sağlamaktadır. Maltepe oto ekspertiz firmamızda memnuniyetiniz memnuniyetimizdir diyerek titizlikle kontrolleri yapmaktayız Tüm personellerimiz oto ekspertiz alanında tecrübeli ve özel eğitimlidir. Oto ekspertiz tek uzmanlık alanımız olup uzun yıllar otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. İkinci el araç alacak olanların en merak ettikleri konu araçların bahsedilen özelliklerde olup olmasıdır. Kullanılmış araç sıfır araçlar gibi değildir. Daha önce kullanılmıştır. Bu durumda aranılan özellikte araç olup olmadığı oto ekspertiz işlemleri ile belli olabilir.

 maltepe oto ekspertiz şube

Sizlerde oto ekspertiz işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişim kurarak randevunuzu almalısınız. Uzman kadro donanımlı ekipman ile ikinci el araç sektöründe sonuç odaklı işlemler sunmaktayız. Bilgisayar destekli tam teknolojik cihazlar personellerin kontrolünde tüm testler ve kontroller yapılmaktadır. Aynı zamanda sizler için oluşturulmuş oto ekspertiz paketleri ile artık istediğiniz paketi seçerek test işlemlerini yapabilirsiniz. Araç almak istiyor ve fazla vaktiniz yok mu maltepe oto ekspertiz size çözüm sunacaktır. Sizler için oluşturulmuş paketlerin içeriklerini sitemizin ana sayfasında bulabilir karşılaştırma yaparak seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda oto ekspertiz alanında bayilik gibi iş imkanları da sağlamaktayız.

Oto ekspertiz makinelerimizin ve cihazlarımızdan satışları mevcuttur. Detaylı bilgi için sitede bulunan irtibat numaralarından bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine eşit uzaklıkta olduğumuzdan dolayı uzak yakın karmaşasından uzak şekilde satın almak istediğiniz aracın titizlikle ve detaylı kontrolleri yapılır. Merkezimize getirdiğiniz araç detaylı olarak incelenirken sizler kahvenizi yudumlar ve kısa sürede raporu almış olursunuz.

Maltepe oto ekspertiz firmamızda tüm kontroller garantili ve detaylı olarak yapıldığı için yanılma payına yer verilmez. Sizlerde ikinci el araç alırken artık olumsuz ve kötü ticaret yapanlara denk gelmeden gönül rahatlığı ile beğendiğiniz aracı satın almış olursunuz.

Etiketler; maltepe oto ekspertiz, maltepe computest, maltepe mobil ekspertiz, maltepe mobil oto ekspertiz, maltepe oto ekspertiz raporu, maltepe oto ekspertiz merkezi, maltepe oto test, maltepe oto expertiz, maltepe oto eksper, maltepe araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi maltepe, Oto ekspertiz maltepe, Mobil ekspertiz maltepe, maltepe oto ekspertiz adresi, maltepe computest merkezi, maltepe araba ekspertiz, maltepe oto check-up, oto check up maltepe, maltepe oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;