LEVENT > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e LEVENT semtinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

KANYON AVM
Yol tarifi alın
İSTİNYE PARK AVM, MASLAK
Yol tarifi alın

 

Levent Oto Ekspertiz


Levent oto ekspertiz ile ikinci el oto alımlarınızı garantiye alın. Sıfır araç alımlarında fiyatlar çok yüksek olduğundan dolayı genelde ikinci el araç almaya yoğunluk gösterildiğinden bu sektör ciddi oranda genişlemiş ve büyümüştür. Durum böyle olunca her sektörde olduğu gibi ikinci el oto piyasasında ciddi anlamda zararlara neden olacak ticari durumlar ortaya çıkmıştır.

Levent Oto Ekspertiz Raporu


Özellikle Bayandan temiz, Doktordan Az kullanılmış gibi ibareler ile satılan araçların geçmişlerinde ciddi hasar kayıtları olduğu hatta perte çıktıkları gerekli tamirat işlemlerinden sonra temiz araç olarak satıldıklarına çok sık rastlamaktayız. Levent oto ekspertiz ile ikinci el oto alımlarında önce genel bir kontrol den geçerek aracın var olan tüm kusurlarını ve hatalarını öğrenin. Özellikle ilk defa araç alacakların mutlaka levent oto ekspertiz ile çalışmaları ve alım sonrası oluşabilecek tüm olumsuzlukların engellenmesi açısından oldukça önemlidir.

Satın almayı düşündüğünüz aracı uzman personel, teknolojik cihazlar ve tam donanımlı bilgisayarlar ile A’dan Z’ye tüm kontrollerinin yapılmış şekilde tüm detaylar raporlandırılarak size iletilerek aracın gerçek değeri belirlenmiş olur. Bazı durumlarda araç sahipleri aracın ciddi hatalarını söylemeyerek yükse fiyat politikası uygulamak isterler. Hatta bazen araç sahibine bile göstermediği ileride olumsuzluklara neden olacak durumları saklamaktadır. Levent oto ekspertiz bu durumların hepsini tespit ederek sizlere raporlama şeklinde bilgi vermektedir. Sizlerde ikinci el araç alırken ileride sorun yaşamamak istiyorsanız firmamız ile mutlaka iletişime geçiniz. İster oto ekspertiz hizmeti isterseniz de 3 extra paketten oluşan bütçenize en uygun paketi seçerek beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaptırın. Levent oto ekspertiz ile beğendiğiniz araca değerinde bir para ödeyerek zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Levent Oto ekspertiz ile paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Etiketler; levent oto ekspertiz, levent computest, levent mobil ekspertiz, levent mobil oto ekspertiz, levent oto ekspertiz raporu, levent oto ekspertiz merkezi, levent oto test, levent oto expertiz, levent oto eksper, levent araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi levent, Oto ekspertiz levent, Mobil ekspertiz levent, levent oto ekspertiz adresi, levent computest merkezi, levent araba ekspertiz, levent oto check-up, oto check up levent, levent oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;