KÜÇÜKÇEKMECE > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e KÜÇÜKÇEKMECE ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

CENNET MAH.
Yol tarifi alın
ŞAHİN CAD.
Yol tarifi alın
ARENAPARK AVM
Yol tarifi alın
 

Küçükçekmece Oto Ekspertiz


Küçükçekmece oto ekspertiz ile İstanbul’un tüm ilçelerinde oto ekspertiz, mobil oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Küçükçekmece oto ekspertiz merkezi ile ikinci el araç alırken artık güvenli ve garantili kontrollerden geçirerek birikimlerinizi korumuş olursunuz. İkinci el oto alımları yüksek risk içerdiğinden dolayı alıcı kişi 40 defa düşünmekte sonuç olarak ise satış sonrası ciddi maddi kayıplar yaşamaktadır. Küçük çekmece oto ekspertiz hizmeti araçlara ait en önemli ve detaylı tüm sorunları size tespit ederek rapor şeklinde sunmaktadır. Küçük çekmece oto ekspertiz ile sizlerde artık ikinci el araç alırken kendinizi güvende hissederek garantili alım satım ticaretinden araca değerinden fazla para ödememiş olursunuz.

Küçükçekmece Oto Ekspertiz Raporu


Küçükçekmece oto ekspertiz 2. El araçların kaza ve hasar gibi durumlarını kontrol ederek tespit eden oto ekspertiz işlemlerine computest denilmektedir. Küçükçekmece oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el araç alırken risk altına girmeden güvenli alım işlemini gerçekleştirerek güven içinde aracınızı kullanabileceksiniz. Küçük çekmece oto ekspertiz tarafsız bir hizmet vermektedir. Her iki tarafa da eşit mesafede durduğundan dolayı garantili bir işlem gerçekleştirir.

Küçükçekmece oto ekspertiz ile kıymetli zamanınızı beğendiğiniz aracın özelliklerini öğrenmekle harcamayın. Küçükçekmece oto ekspertiz sizin yerinize beğendiğiniz aracın yanına giderek tüm kontrolleri teknolojik cihaz eşliğinde yaparak sonuçları size rapor şeklinde sunmaktadır. Küçük çekmece oto ekspertiz raporu almadan araç satın almayın. Avrupa’da düzenli kullanılan bu hizmet ülkemizde son 2 yıldır oldukça rağbet görmekte bu ticaretten dolayı oluşan dolandırıcılığın önüne geçmiş bir hizmettir. Küçük çekmece oto ekspertiz hizmeti garantili test sonuçları ile satış sonrası pişmanlık yaşamanızı engeller. Kontrollerin birçoğu teknolojik cihazlar ile yapılıp uzman personel desteği ile sabitlendikten sonra %100 doğruluk oranı ile her iki tarafa da eşit mesafede durur. Hiçbir bayi, marka, galeri ve şahıs ile anlaşmamız yoktur.

Etiketler; küçükçekmece oto ekspertiz, küçükçekmece computest, küçükçekmece mobil ekspertiz, küçükçekmece mobil oto ekspertiz, küçükçekmece oto ekspertiz raporu, küçük çekmece oto ekspertiz merkezi, küçük çekmece oto test, küçük çekmece oto expertiz, küçük çekmece oto eksper, küçük çekmece araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi küçük çekmece, Oto ekspertiz küçük çekmece, Mobil ekspertiz küçük çekmece, küçük çekmece oto ekspertiz adresi, küçük çekmece computest merkezi, küçük çekmece araba ekspertiz, küçük çekmece oto check-up, oto check up küçük çekmece, küçük çekmece oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;