KADIKÖY > ULAŞIM

Garanti Oto Ekspertiz'e KADIKÖY ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.


Sahrayıcedid mah. Nezirağa sok. No:3/B (Göztepe köprüsüne 2 km mesafedeyiz) Kadıköy / İSTANBUL
Hemen ara Konum Gönder


Telefonlarımız : +90 (216) 358 40 24 - Mobil : (553) 950 40 24 

Kadıköy Oto Ekspertiz


Kadıköy oto ekspertiz ile oto alımlarınızı garantileyerek daha güvenilir bir alış veriş yapın. İkinci el piyasası oldukça yoğun ve dürüst olmayan birçok ticarete sahiptir. Özellikle araçlardan anlamayan biri iseniz kandırılma ve dolandırılma ihtimaliniz o kadar yüksektir. Kadıköy oto ekspertiz hizmeti sizin paranızı ve zamanınızı garantileyen bir sistem ile çalışmaktadır. Sıfır araba piyasasında yüksek fiyatlardan dolayı ikinci el oto sektörü gün geçtikçe hızla büyümektedir. Bu kadar büyük bir platformda dürüst olmayan ticaret düzeninden birçok kişinin canının yandığı bilinmektedir. Sizlerde bu duruma düşmemek için Kadıköy oto ekspertiz ile sahip olmak istediğiniz araçların tüm eksilerini görerek olmayı gereken fiyatı belirleyebilirsiniz.

İkinci el oto sektöründe satışı yapılacak aracın belirtilen özelliklerde olup olmadığını test etmek amacı ile kurulmuş Kadıköy oto ekspertiz hizmete girmiştir. Araçların sahiplerine bile göstermedikleri birçok kusurları bulunur bu kusurlar zaman içinde ciddi bir sorun haline gelmesine neden olur. Kadıköy oto ekspertiz araca dair tüm olumsuz bilgileri ortaya çıkararak alıcıya raporlama şeklinde sunmasıdır. Böylelikle araca biçilen değer tekrar düzenlenecektir.

Kadıköy Oto Ekspertiz Testleri


Bu hizmetin en çok talep gören diğer hizmeti ise Kadıköy oto ekspertiz hizmetidir. Siz oturduğunuz koltuktan bile kalkmadan bir randevu ile beğendiğiniz aracın tüm bilgilerine sahip olabilmektesiniz. Kadıköy oto ekspertiz aracın yanına kadar giderek gerekli kontrolleri uzman personel ve cihazlar ile yaparak sonucu bilgisayar ortamında raporlandırıp müşteriye sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan Kadıköy oto ekspertiz ile sizlerde araç alımlarında alıcı ve satıcı arasındaki alım-satım işini dürüstlük ve güven unsurları ile yapılmasını sağlamaktadır. Sizde ikinci el oto alışverişinde tarafsız ve tamamen doğru bir alım işlemi yapmak isterseniz Kadıköy oto ekspertiz ile mutlaka iletişime geçiniz.

• Yanal kayma testi

• Fren kontrol testi

• Boya ve kaporta

• Elektronik aksam kontrolleri.

• Alt mekanik

• Motor performans

• Sonuçlar ve raporlama

Kadıköy oto ekspertiz merkezimizde tüm personellerimiz tam eğitimli ve oto ekspertiz alanında belgelere sahiptirler. Uzun yıllar otomotiv sektöründe hizmet vermemizden dolayı bu alanda oldukça geniş bir tecrübeye sahibiz. Oto ekspertiz alanında yüksek tecrübe ve derin bilgi birikimine sahibiz.

Sizlerde 2. El araç almak istiyor fakat aracın hangi özelliklere sahip olduğunu bilmiyorsanız mutlaka kadıköy oto ekspertiz firmamıza uğrayarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Oto ekspertiz testlerimiz aracın geçmiş tüm arıza ve hasar kayıtlarını tespit ederek müşteriye rapor şeklinde sunmaktadır. Sizlerde oto ekspertiz testleri ile beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaptırarak satış konusunda net bir karar vermenizi sağlar. Öncelikle alıcı ve satıcı arasındaki dürüst ilişkiyi koruyarak satış sonrası olumsuz bir durum oluşmasını engeller.

Oto ekspertiz ile artık dolandırılma ve yanılma payı yaşamadan araç satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kadıköy oto ekspertiz testlerinde kullanılan makineler tamamen kendi firmamızın üretimi olup %100 yerli üretimdir. Bilgisayar destekli tam teknolojik bu makineler ve cihazların yanılma payı yoktur. Tamamen doğruluk oranı ile çalışan makineler araçların 100 noktasında inceleme yağar sonuçları rapor şeklinde sunarlar. İkinci el araç almanın oldukça fazla risk faktörü mevcut olup her gün başka bir olumsuz haber duymaktayız. Araçlardan anlamayan biri iseniz dolandırılma riskinizde bir hayli artmaktadır. Tam hasarlı araçların kayıtları tutulmadan düzeltilerek satıldığı günümüzde hayalleriniz ve birikimleriniz çöpe gidebilir.

Kadıköy Oto Ekspertiz Raporu


kadıköy oto ekspertiz hizmetlerimiz

Kadıköy oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç almayın. Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli konu. Piyasa fiyatlarından oldukça düşük ücretlere tam garantili ekspertiz hizmeti verdiğini iddia eden firmalardır. Bu firmalar merdiven altı olup uyguladıkları testler ve raporlarının hiçbir geçerliliği mevcut değildir.

Bizler uzun yıllar oto ekspertiz alanında hizmet veren geniş bayi ağı olan büyük ve güçlü bir firma olmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizlerde bu durumda işinizi şansa bırakmayın ve asla birikimlerinizi dolandırıcılara kaptırmayın. Uygun fiyat politikamız ile isteyen herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlamaktayız. Avrupa’da çok uzun zamandır kullanılan oto ekspertiz testleri ülkemizde dolandırıcılık durumlarının çok artması nedeni ile son zamanlarda büyük rağbet görmeye başlamıştır. Kadıköy oto ekspertiz sizlerin garanti merkezinizdir.

Kadıköy oto ekspertiz raporu alın ve beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenin. Bu durumda kullanılmış araç almanın çok fazla riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. İkinci el araç beğendiğiniz ve siz kadıköye uzak bir ilçede oturuyor aracı kontrol etmek için zamanınız yok ise bu durumu da dert etmenize gerek yok mobil oto ekspertiz hizmetimiz ile aracın yanına kadar giderek tüm detaylı testlerini yaparak sizlere sonuçları rapor şeklinde sunmaktayız. Kadıköy oto ekspertiz olarak her soruna bir çözüm üreterek müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçmekteyiz.

Kadıköy Oto Ekspertiz İle Otomobilinizin Check Up Kontrollerini Yaptırın!


kadıköy oto ekspertiz servisi

Kadıköy oto ekspertiz otomobillerin checkup kontrol merkezidir. Bu özellik ile aracın gerçek sahibinin bile bilmediği birçok arıza ve hasar kaydını sizlere sunmaktadır. Bu durumda aracın a’dan z’ye tüm kontrollerini gerçekleştirerek içiniz rahat bir şekilde beğendiğiniz aracı satın almış olursunuz.

Sadece otomobil almak isteyenlerin değil aracını satmak isteyen kişilerinde kadıköy oto ekspertiz hizmetlerinden yararlandığını söylemek isteriz. Bir aracın kontrolleri detaylı şekilde yapıldıktan sonra araca ait tüm özellikler ortaya çıkar. Buna göre satın alındıktan sonra alıcı kişi gereken bakımı yaptırır. Aynı zamanda kadıköy oto ekspertiz araçlara gerçek değerini sunmaktadır. İkinci el araçlarda büyük sorun olan gerçek değerinden satışlar araç expertiz işlemleri ile netliğe kavuşur.

Araç alıp satışlarında tarafların satış sonrası sorun yaşamalarının önüne geçen oto ekspertiz testleri günümüzde neredeyse zorunlu hale gelmiş İlgili bakanlık tarafından yürürlüğe konulması beklenmektedir. Yasanın çıkması halinde ikinci el araç alırken oto ekspertiz yaptırmak tamamen zorunlu hale gelecektir. Firmamızda tüm marka ve model araçların kontrolleri titizlikle yapılmaktadır. Sizlerde bu durumda 2. El araç alırken mutlaka kadıköy oto ekspertiz firmamızdan tüm testleri yaptırarak satış sonrası zarara uğramamış olursunuz. Araçlar belirli bir km’yi geçtikten sonra arıza vermeye başlarlar. Bu durumda sizlerde beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaptırarak arağınız özelliklerde olan aracınıza sahip olmuş olursunuz.

İkinci el araç alırken genelde satış işlemi gerçekleştikten bir süre sonra ortaya çıkar. Aracı alan kişi farklı arızalar ile karşılaşır ve kandırıldığını hissederek iki tarafın sorun yaşaması gerçekleşir. Aracı alacak kişi verdiği paranın fazla olduğunu düşünerek haklı olarak sorun çıkarabilir. Bu durumların önüne geçilmesinin tek çözüm yolu kadıköy oto ekspertiz firmamızdır. Uygun fiyatlar ile yaptırdığınız oto ekspertiz işlemleri aracın gerçek değerinin ortaya çıkarılmasını sağlar. Sizlerde kullanılmış araç alırken tereddüt ediyorsanız mutlaka firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak bir an önce randevunuzu alınız. Oto ekspertiz işlemlerinde garanti, doğruluk ve titizlik ön planda olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Adres: İçerenköy mahallesi ertaç sokak no14 Bostancı/Ataşehir İSTANBUL

Etiketler; kadıköy oto ekspertiz, kadıköy computest, kadıköy mobil ekspertiz, kadıköy mobil oto ekspertiz, kadıköy oto ekspertiz raporu, kadıköy oto ekspertiz merkezi, kadıköy oto test, kadıköy oto expertiz, kadıköy oto eksper, kadıköy araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi kadıköy, Oto ekspertiz kadıköy, Mobil ekspertiz kadıköy, kadıköy oto ekspertiz adresi, kadıköy computest merkezi, kadıköy araba ekspertiz, kadıköy oto check-up, oto check up kadıköy, kadıköy oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;