FATİH > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e FATİH ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ADNAN MENDERES BLV.
Yol tarifi alın


 

Fatih Oto Ekspertiz


Fatih oto ekspertiz hizmeti ile birlikte artık ikinci el oto alırken asla işinizi riske atmayın. Fatih oto ekspertiz 2. El araçların gereken tüm kontrollerini yaparak sizlere gereken bilgileri rapor şeklinde sunar. Raporu aldıktan sonra beğendiğiniz aracı satın alıp alamayacağına daha net karar vermiş olur satış sonrası pişmanlık yaşamazsınız. Fatih oto ekspertiz ile araca değerinden fazla para da ödememiş ve zaman kaybetmemiş olursunuz. İkinci el piyasasında var olan boşluğu dolduran öncü firma fatih oto ekspertiz ile sizde araç alırken asla yanılmazsınız. Tek uzmanlık alanımız oto ekspertiz olduğundan dolayı asla firma misyonumuzdan vazgeçmeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize görev bilmişizdir.

Fatih oto ekspertiz ile ikinci el araçların tüm hasar ve kaza durumları tespit edilerek satış sonrası pişmanlık yaşamak engellenmiş olmaktadır. Sıfır araç piyasasında ki yüksek fiyatlar alıcıları ikinci el piyasasına yönlendirmektedir. Bu piyasa büyüdükçe de kötüye kullanılan ticaret ahlakıyla çoğu zaman hayallerde alınmaktadır. Özellikle araçlardan anlamayan biri iseniz kesinlikle işinizi şansa bırakmadan fatih oto ekspertize mutlaka gelmelisiniz.

Fatih ekspertiz ile sizlerde artık oturduğunuz yerden kalkmadan beğendiğiniz aracın yanına kadar giderek tüm kontrolleri sizin yerinize yapalım. İkinci el oto alımlarında yaşanılan zaman kaybı ve boş para harcama devri artık kapandı. Fatih oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el oto almayı düşünürsek asla zaman ve para kaybı yaşamazsınız.

Fatih Oto Ekspertiz Raporu


Fatih oto ekspertiz test işlemleri genel testlerin dışında sizler içi farklı fiyatlarda sunulmuş paket ile de gerçekleşmektedir. Siteden seçeceğiniz paketlerden biri ile oto ekspertiz hizmeti de alabilmektesiniz. Yapılan testler;

• Kaporta ve boya kontrolleri

• Fren testi

• Yanal kayma

• Süspansiyon kontrolü

• Motor testi

• Elektronik aksamlar

• Alt mekanik kontrolü

• Sonuçlar ve raporlama

Fatih oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç satın almayın. Birikimlerinizi ve zamanınızı boşa harcamamış satış sonrası pişmanlık yaşamamış olursunuz.

Etiketler; fatih oto ekspertiz, fatih computest, fatih mobil ekspertiz, fatih mobil oto ekspertiz, fatih oto ekspertiz raporu, fatih oto ekspertiz merkezi, fatih oto test, fatih oto expertiz, fatih oto eksper, fatih araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi fatih, Oto ekspertiz fatih, Mobil ekspertiz fatih, fatih oto ekspertiz adresi, fatih computest merkezi, fatih araba ekspertiz, fatih oto check-up, oto check up fatih, fatih oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;