BOSTANCI > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BOSTANCI semtinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ŞEMSETTİN GÜNALTAY CAD.
Yol tarifi alın


 

Bostancı Oto Ekspertiz


Bostancı oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el oto alımlarınızı garanti altına alarak, zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın. İkinci el oto almak birçok açıdan her zaman büyük bir risktir. Alıcı kişi ne aldığını iyi bilmek ister. İkinci el oto alırken uzman incelemesi en doğru karar olacaktır.

İkinci el oto pazarında yıllardır var olan boşluğu bostancı oto ekspertiz doldurarak bu piyasada güvenilir alım satım yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bostancı oto ekspertiz aracın a’dan z’ye tüm kontrollerini yaparak sizlere tam doğru rapor sunmaktadır. Tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz hizmetinin adresi bostancı oto ekspertiz ile araç alırken yanılmayın. Tüm kontroller teknolojik cihazlar ve uzman bir ekip kadrosu ile yapılarak yanılma ve hata payı bırakılmadan testler uygulanmaktadır. Testler sonucunda bostancı oto ekspertiz size detaylı bir rapor hazırlayarak ulaştırmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz ile araç almadan önce birikimlerinizi güvene alın. 2. El oto piyasasında var olan birçok kötü ticaret çoğu zaman alıcıyı ciddi maddi zararlara sokmaktadır. Satış sonrası oluşan zararların maalesef geri dönüşü mümkün olmamaktadır. Bostancı oto ekspertiz sizleri bu durumdan kurtararak aldığın aracın tüm kaza ve hasar durumlarını özel cihaz ve usta personeller ile halletmektedir. Bostancı oto ekspertiz ile birlikte yeni araç alırken yanılmaz ve nasıl bir araç aldığınızı bilirsiniz. İkinci el araçların hasar ve kaza kayıtlarını tespit ederek aracın genel durumu hakkında bilgi veren hizmete oto ekspertiz denilmektedir. Bostancı oto ekspertiz ile birlikte sizlerde artık araç alırken yanılmadan hayalini kurduğunuz aracınızı satın alabilirsiniz.

Bostancı oto ekspertiz hizmeti ile birlikte araç kalırken zamanınızdan olmayın. Bostancı oto ekspertiz hizmeti sizin yerinize beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaparak size durumu rapor şeklinde sunmaktadır. Günümüzde kısıtlı zaman içinde ikinci el araç satın almak oldukça büyük bir zaman kaybı olmaktadır. Bostancı oto ekspertiz hizmeti sizlere bu alanda oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizin yerinize aracın yanına giderek tüm kontrolleri yapmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz hizmetinde yapılan kontroller aracın checkup testleridir aynı zamanda var olan tüm kusurlar ortaya çıkmaktadır.

•Kaporta ve boy kontrolleri

•Motor performans

•Fren kontrolleri

•Yanal kayma

•Elektronik aksam

•Airbag ve lastik kontrolleri

•Alt kısım kontrolleri

Bostancı Oto Ekspertiz Raporu


bostancı oto ekspertiz rapor aşaması

Bostancı oto ekspertiz merkezi tek uzmanlık alanları ekspertiz olup %100 doğruluk payı ile kontrolleri yaparak her iki tarafa da eşit mesafede olup tarafsız bir kontrol yapmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz raporu ile sizlerde ikinci el araç almadan önce mutlaka tüm kontrollerinizi yaptırın ve birikimleriniz ve paranızı çöpe atmayın. Risk almadan 2. El otomobilinizi satın alın. Bostancı oto ekspertiz raporu detaylı ve genel bir açıklama ile sizlere raporunuzu sunar ve araç hakkında bilgi almanızı sağlar. İkinci el araç almak oldukça riskli bir alış veriştir. Satın alacağınız aracın daha önce hasar kaydı olup olmadığını geçirdiği kazalardan sonra araç aksamlarındaki arızaları tespit etmek için kullanılan oto ekspertiz test işlemleri ile artık aldığınız aracın tüm özelliklerini öğrenmiş olursunuz. Son dönemlerde ağır hasarlı araçların hasar kaydı alınmadan yeniden yapılarak satışa çıkarılması olayı oldukça fazla olmaktadır.

Bu durumda satın alma işleminizden sonra çok büyük sorunlarla karşılaşmanız mümkün olmaktadır. Bu durumda bostancı oto ekspertiz ile artık tüm riskler ortadan kaldırılır ve gönül rahatlığı ile aracınızı satın alabilirsiniz. Kendiniz için yapacağınız en güzel iyilik bostancı oto ekspertiz merkezimizden randevu alarak tüm testleri kolaylıkla yapmış olmanızdır. Sıfır piyasasının yüksek fiyatları daha uygun fiyatlarından dolayı ikinci el piyasasına araç almak isteyenleri yönlendirmektedir. Bu durumda daha öncesinden kullanılmış bir aracın tüm özelliklerini, arızalarını ve hasarları ortaya çıkararak satın alma konusunda daha sağlıklı karar verilmesi sağlanmış olunur. Bostancı oto eksperiz raporu tam detaylı olarak hazırlanıp sizlere mail olarak atılmaktadır. Bu durumda sizler rapor sonucu araca değerinden fazla para ödememiş olursunuz.

Bostancı Oto Ekspertiz Avantajları


bostancı oto ekspertiz şube

Bostancı oto ekspertiz avantajları ile ikinci el araç oldukça kolay olmaktadır. Kullanılmış araç sektörünün var olan tüm risklerini ortadan kaldırarak alım satım yapmış olursunuz.

• Araca değerinden fazla para ödenmez

• Aracın tüm arızları tespit edilir

• Zamandan ve paradan tasarruf edilir

• Otomobilin tüm özelliklerini öğrenmiş olursunuz

Bostancı oto ekspertiz merkezine uğramadan ikinci el araç satın almayın. Firmamız aracın ön muayenesini yaparak çıkan sonuçları alıcı kişiye bildirir. Bu şekilde alıcı ve satıcı arasında dengeli bir alış veriş sağlanmış olur.

İkinci el araç sektöründe ciddi anlamlarda güvenlik açığı olduğundan oto ekspertiz sistemleri geliştirilmiş günümüz de Türkiye dahil bir çok ülkelerde kullanılarak her açıdan büyük kolaylık sağlamıştır. 2. El araç alırken alıcı ve satıcı arasındaki dürüst ticareti sağlayan bostancı oto ekspertiz avantajları ile kolaylıkla beğendiğiniz aracı satın alırsınız.

Bostancı oto ekspertiz sizlere araç satın alırken satıcı ile aranızdaki dengeyi koruyarak değerinden fazla ödemenizi engeller. Oto ekspertiz sistemleri yanal kayma, fren, kaporta ve boya, alt mekanik, süspansiyon, elektronik aksam gibi hayati önem taşıyan alanlarda test yapan bir sistemdir. Sizlerde bu durumda bostancı oto ekspertiz firmamız ile güven içinde araç satın almış olursunuz. Arızalı olan araçlar satış sonrasında alıcı kişiyi maddi olarak zorlamaktadır. Bu tarz durumlarda her hangi bir hak iddia da edemezsiniz. Bu tarz arızları olan araçları satın almak ileride çok daha büyük maddi sıkıntılara sokar. Bu durumda sizlerde bostancı oto ekspertiz işlemlerini yaptırarak ileride büyük maddi zararlara girmemiş olursunuz. Temiz araç almak isteyen herkesin tercih ettiği firmamızda tüm işlemler garantili olarak yapılmaktadır.

Bazı araçların sahiplerine bile göstermedikleri kusurları mevcuttur. Bu durumdaki kusurlar daha büyük sorunlara neden olurlar. Araç sahibi aracın bilmediği kusurlarından dolayı değerinden fazla fiyat biçebilir. Bostancı oto ekspertiz merkezi bu tarz durumlarda araçlara gerçek değerinde fiyat biçilmesini sağlar. Firma personellerimiz tam eğitimli gerekli yeterlilik belgelerine sahip işinin ehli ustalardan oluşur. Bilgisayar destekli son teknolojik cihazlarla yapılan tüm test işlemlerimiz % 100 doğruluk oranı ile yapıldığından yanılma payına yer verilmez. Böylelikle hem birikimleriniz, zamanınız ve hayalleriniz güven içinde otomobil sahibi olursunuz. Bostancı oto ekspertiz sizlere sunduğu detaylı kontroller eşliğinde aracınızı alırken içinizin rahat olmasını sağlar. Türkiye’nin en iyi oto ekspertiz merkezlerinden olan firmamız ile farkı yaşarsınız. Sürüş güvenliği için önemli olan araçların önemli aksamlarının kontrollerini yaparak sizlere satış sonrası güvenli sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlamaktayız.

Adres: İçerenköy mahallesi ertaç sokak no14 Bostancı/Ataşehir (Bostancı Oto Sanayi)İSTANBUL

Etiketler: bostancı oto ekspertiz , bostancı computest , bostancı mobil ekspertiz , bostancı mobil oto ekspertiz , bostancı oto ekspertiz raporu , bostancı oto ekspertiz merkezi , Bostancı oto sanayi ekspertiz, bostancı oto sanayi expertiz, bostancı araç sanayi ekspertiz, bostancı sanayi sitesi, bostancı oto test , bostancı oto expertiz , bostancı oto ekser , bostancı araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi bostancı , Oto ekspertiz bostancı , Mobil ekspertiz bostancı , bostancı oto ekspertiz adresi , bostancı computest merkezi , bostancı araba ekspertiz , bostancı oto check-up , oto check up bostancı , bostancı oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;