BEYKOZ > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BEYKOZ ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

YENİ RİVA YOLU
Yol tarifi alın
BEYKOZ ADLİYESİ
Yol tarifi alın
KAVACIK SPOR KLUBÜ
Yol tarifi alın
İSTANBUL ÇEVRE YOLU
Yol tarifi alın 

Beykoz Oto Ekspertiz


Beykoz oto ekspertiz merkezi ile sizlerde 2. El araç alırken asla yanılmadan tam garantili bir alım işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Beykoz kavacık oto ekspertiz merkezi sizlere beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenme imkanı sağlar. İkinci el sektöründe oldukça sık karşılaşılan dolandırıcılık gibi ciddi zarar durumlarını ortadan kaldırır. Beykoz kavacık oto ekspertiz merkezinde yapılan kontrollerin büyük çoğunluğu teknolojik cihazlar ile yapılmakta uzman personel desteği ile garantilenmektedir. Özellikle Avrupa da çok fazla kullanılan oto ekspertiz hizmeti ülkemizde son yıllarda oldukça yüksek rağbet görmeye başlamıştır. 2. El sektöründe kandırılmanın ve zarara uğramamanın en büyük nedenidir. Yapılan kontroller sonucu aracın tüm hasar ve kaza durumları ortaya çıktığından dolayı değerinden fazla para ödememiş olursunuz. Bütün kontrollerin tek merkezde yapılması da sizlere büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Beykoz oto ekspertiz ile içiniz rahat olsun.

Beykoz oto ekspertiz hizmeti ikinci el otomobil satın almak isteyenleri büyük açıdan rahatlatmaktadır. Bu sektörde var olan tüm kötü niyetli ticaret yapanların sayısı Beykoz kavacık oto ekspertiz sayesinde oldukça azalmıştır. Hurdaya çıkmış araçları yeniden yaparak kazasız olarak satan ve satın aldıktan sonra ortaya çıkan ciddi maddi kayıpların önüne geçmektedir. Kaporta ve boya da var olan çok küçük değişimler bile cihazlar ile tespit edildiğinde dolayı asla kandırılamazsınız. Uygun fiyat politikası ile her müşterinin bu hizmeti satın almasını sağlayacak paketler mevcuttur.

Kavacık Oto Ekspertiz


Kavacık oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde artık ikinci el oto satın alırken zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Zamanın oldukça kısıtlı ve değerli olduğu günümüzde ikinci el oto almak için oldukça büyük zaman harcanmaktadır. Kavacık oto ekspertiz ile sizin yerinize beğendiğiniz aracın yanına giderek uzman personel ve cihazlar ile kontroller yapılarak sonuçlar size rapor şeklinde sunulmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için iletişim numaralarından ulaşmanız yeterlidir.

Beykoz oto ekspertiz işlemleri içerisinde yer alan kontroller sayesinde sizlerde satın almak istediğiniz aracın var olan eksi ve artılarını öğrenerek karlı bir alım işlemi yapabilirsiniz. Bu kontroller şunlardır;

• Motor performans

• Fren testi

• Yanal kayma

• Süspansiyon

• Mekanik alt kontroller

• Elektronik aksam kontrolleri

• Hasar kaydı

• Sonuçlar ve raporlama

Aracın genel anlamda checkup taraması yapılarak değerinden fazla para ödemeniz engellenmiş ve oluşacak zararlar önlenmiş olmaktadır.

Kavacık oto ekspertiz raporu almadan asla ikinci el araç satın almayın. Beykoz oto ekspertiz sonuçlarına göre beğendiğiniz aracı alıp almama konusunda asla tereddüt yaşamazsınız.

Kavacık oto ekspertiz tarafsız ve %100 doğruluk oranı gerçekleştirilmektedir. Sizlerde var olan birikimlerinizi dolandırıcılara kaptırmadan hayalinizde araca beykoz kavacık oto ekspertiz ile kavuşmanın huzurunu yaşayın.

Etiketler; beykoz oto ekspertiz , beykoz computest , beykoz mobil ekspertiz , kavacık ekspertiz, kavacık oto ekspertiz, kavacık mobil ekspertiz, beykoz mobil oto ekspertiz , beykoz oto ekspertiz raporu , beykoz oto ekspertiz merkezi , beykoz oto test , beykoz oto expertiz , beykoz oto ekser , beykoz araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi beykoz , Oto ekspertiz beykoz , Mobil ekspertiz beykoz , beykoz oto ekspertiz adresi , beykoz computest merkezi , beykoz araba ekspertiz , beykoz oto check-up , oto check up beykoz , beykoz oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;