BEŞİKTAŞ > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BEŞİKTAŞ ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

BEŞİKTAŞ İSKELESİ
Yol tarifi alın
HAKKI YETEN CAD, FULYA
Yol tarifi alın

 

Beşiktaş Oto Ekspertiz


Beşiktaş oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el oto alımlarınızı garantili şekilde yapmak istemez misiniz? Oto ekspertiz araç satın alımlarında oldukça önemli rol oynamaktadır. Özellikle araçlardan anlamayan biri iseniz mutlaka Beşiktaş oto ekspertiz ’den yardım alabilirsiniz. Beşiktaş Oto ekspertiz testleri bir aracın var olan tüm eksik, hata ve kusurlarını ortaya çıkaran güvenilir, tarafsız ve doğru bir test hizmetidir.

Beşiktaş Oto Ekspertiz Raporu


Tüm test işlemlerinden sonra size rapor verilerek aracın gerçek fiyatını belirlemiş olursunuz. Bazı araçlar sahip oldukları kişiye bile var olan hasarı göstermemektedir. Bu durumda Beşiktaş oto ekspertiz aracın sakladığı tüm hasarları ve kusurları da tespit eder ve sisteme işler. Özel teknolojik cihazlar işinde uzman kadro ile testleri ve kontrolleri en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır. Ayrıca oto ekspertiz ile de siz olmadan da almak istediğiniz aracın yanına giderek gerekli kontrolleri yapıp size rapor şeklinde sunmaktadır. İkinci el araç piyasasının çok yoğun olması nedeni ile dolandırılma durumu da söz konusu olmaktadır. Ciddi anlamda sorunları olan araçların kusursuz olarak satılması durumunda satış sonrası büyük zararlar meydana gelmektedir. Beşiktaş oto ekspertiz bu konuda eğitim almış uzman personel ileri teknolojik ekipman ve son sistem bilgisayar yazılımları ile tarafsız ve doğru bir raporlama sistemi ile çalışmaktadır. Beşiktaş oto ekspertiz olarak her hangi bir bayi ve marka ile anlaşmamız olmadan tamamen sizlerin daha güvenilir bir alışveriş yapmaları açısından hizmet vermekteyiz. A’dan Z’ye tüm kontroller yapılmakta ve test edilmektedir.

Ayrıca isteğe bağlı olarak oluşturulmuş ekspertiz paketleri ile istediğinizi satın alarak yapılması gereken testleri sizde belirleyebilirsiniz. Beşiktaş oto ekspertiz ile sizlerde kıymetli olan zamanınızdan ve paranızdan tasarruf ederek sağlıklı bir araç alım gerçekleştirin.

Etiketler; Beşiktaş oto ekspertiz , Beşiktaş computest , Beşiktaş mobil ekspertiz , Beşiktaş mobil oto ekspertiz , Beşiktaş oto ekspertiz raporu , Beşiktaş oto ekspertiz merkezi , Beşiktaş oto test , Beşiktaş oto expertiz , Beşiktaş oto ekser , Beşiktaş araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi Beşiktaş , Oto ekspertiz Beşiktaş , Mobil ekspertiz Beşiktaş , Beşiktaş oto ekspertiz adresi , Beşiktaş computest merkezi , Beşiktaş araba ekspertiz , Beşiktaş oto check-up , oto check up Beşiktaş , Beşiktaş oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;