BAŞAKŞEHİR > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BAŞAKŞEHİR ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

BAŞAKŞEHİR MERKEZ
Yol tarifi alın


 

Başakşehir Oto Ekspertiz


Başakşehir oto ekspertiz hizmete açılmıştır. Başakşehir oto ekspertiz merkezinde ikinci el araçların hasar kayıtlarını kontrol eden kaza durumlarını testlerle belirleyen oto ekspertiz hizmeti veren işlemlere computest denilmektedir. Başakşehir oto ekspertiz ile araç satın almak artık sıfır risklidir. Bu sektörde araba satın almak her zaman kolay ve sancısız olmamaktadır. Birçok kişi satış sonrası ciddi zararlar görmekte çoğu kez de dolandırılmaktadır.

Başakşehir oto ekspertiz merkezi ile sizlerde ikinci el araç almadan önce asla birikimlerinizi dolandırıcılara kaptırmayın. 2. El oto satın almak çoğu zaman büyük risk içermektedir. Bu durumda yapılacak en mantıklı iş Başakşehir oto ekspertiz hizmeti alarak beğendiğiniz aracın hangi özelliklere sahip olup olmadığını anlamaktır. Başakşehir oto ekspertiz hizmeti uygun fiyat politikası ile isteyen herkesin bu hizmetten yararlanmasını amaç edinmiştir. Size uygun hazırlanmış hazır paketlerden birini de satın alarak hangi hizmeti almak istediğinize karar verebilirsiniz. En hesaplı ve detaylı paket olan maxi ekspertiz paketi ile beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini detaylı şekilde 50 dk. kadar kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. Başakşehir oto ekspertiz hizmeti almadan ikinci el araç satın almayın birikim ve hayallerinizi çöpe atmayın.

Başakşehir Oto Ekspertiz Raporu


Başakşehir oto ekspertiz ile teknolojinin bize sunduğu büyük nimetlerden yararlanarak oturduğunuz yerden bile kalkmadan ekspertiz işlemini yaptırabilirsiniz. Başakşehir oto ekspertiz İstanbul dışından gelerek araç almak isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Başakşehir oto ekspertiz hizmetinde gerekli olan tüm testler yapılarak sonuçlar sizlere rapor şeklinde sunulmaktadır. Başakşehir oto ekspertiz hizmeti testleri;

• Motor testleri

• Kaporta ve boya kontrolleri

• Fren sistemi kontrolleri

• Süspansiyon incelemesi

• Yanal kayma

• Elektronik aksam kontrolleri

• Alt mekanik kontrolleri

Genel olarak yapılan oto test işlemleri paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerde istediğiniz paketi alarak istediğiniz kontrolleri uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Başakşehir oto ekspertiz ile sizler de araç alırken asla yanılmayın.

Etiketler; başakşehir oto ekspertiz, başakşehir computest, başakşehir mobil ekspertiz, başakşehir mobil oto ekspertiz, başakşehir oto ekspertiz raporu, başakşehir oto ekspertiz merkezi, başakşehir oto test, başakşehir oto expertiz, başakşehir oto eksper, başakşehir araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi başakşehir, Oto ekspertiz başakşehir, Mobil ekspertiz başakşehir, başakşehir oto ekspertiz adresi, başakşehir computest merkezi, başakşehir araba ekspertiz, başakşehir oto check-up, oto check up başakşehir, başakşehir oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;