BAHÇELİEVLER > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BAHÇELİEVLER ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

DEREBOYU CAD.
Yol tarifi alın


 

Bahçelievler Oto Ekspertiz


Bahçelievler oto ekspertiz merkezi ile sizlerde ikinci el araç alırken risk almazsınız. İkinci el araç alırken alıcı kişi aracın tüm özelliklerini bilmek ister. Araç sahibi kişi ise aracın ciddi sorunlarını çoğu zaman anlatmaz. Bu durumda satış sonrası risk almış olursunuz. Bahçelievler oto ekspertiz ile 2.el araç alırken asla pişman olmazsınız alacağınız aracın tüm özelliklerini bilerek satın almış olursunuz. Bahçelievler oto ekspertiz araç alımlarınızın garantisidir.

Bağçelievler Oto Ekspertiz Raporu


Bahçelievler oto ekspertiz hizmeti her iki tarafa için eşit hizmet vermektedir. Bundan dolayı tarafsız bir hizmet sunar. Bahçelievler oto ekspertiz alıcı tarafından daha önemli olmaktadır. Bazı araçlar var olan sorunlarını araç sahibine bile etmeden gizle buda ilerde ciddi hasarlara neden olur. Bahçelievler oto ekspertiz bu durumda sizlere var olan tüm kusurları testler donucu tespit ederek rapor şeklinde sunar. Bahçelievler oto ekspertiz raporu ister fax yolu ile isterseniz mail olarak sizlere raporları ulaştırmaktadır. Bahçelievler oto ekspertiz hizmeti ikinci el otomobil sektöründe var olan büyük boşluğu doldurmuştur. Bu sektörde ticareti kötü amaçlar için kullanan kişilerden dolayı birçok araç almak isteyen kişi satış sonrası ciddi zararlar yaşamışlardır. Bahçelievler oto ekspertiz ile araç alırken içiniz rahat olsun.

Bahçelievler oto ekspertiz size değerli zamanınızdan harcama yapmadan araç sahibi olma hizmeti sunar. Beğendiğiniz aracı sizin yerinize aracın yanına giderek teknolojik cihazlar ve uzman personel ile tüm kontrolleri yaprak sonuçları size rapor şeklinde sunan bir hizmettir. Bahçelievler oto ekspertiz ile araç alırken zaman ve gereksiz para kaybı yaşamazsınız. Uygun fiyatlar ile istediğiniz paketi satın alma imkânı sunar. Bahçelievler oto ekspertiz teknolojinin bizlere sunduğu en iyi hizmettir. Testlerin %85 kadarını cihazlar ile yapmaktadır. Tek uzmanlık alanı ekspertizdir. Hiçbir firma, bayi, galeri ile anlaşmamız yoktur. Bahçelievler oto ekspertiz ile var olan birikiminizi korumuş olursunuz. Beğendiğiniz aracın gerçek değerinde para ödeyerek zarar etmemiş olursunuz.

Etiketler; bahçelievler oto ekspertiz, bahçelievler computest, bahçelievler mobil ekspertiz, bahçelievler mobil oto ekspertiz, bahçelievler oto ekspertiz raporu, bahçelievler oto ekspertiz merkezi, bahçelievler oto test, bahçelievler oto expertiz, bahçelievler oto eksper, bahçelievler araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi bahçelievler, Oto ekspertiz bahçelievler, Mobil ekspertiz bahçelievler, bahçelievler oto ekspertiz adresi, bahçelievler computest merkezi, bahçelievler araba ekspertiz, bahçelievler oto check-up, oto check up bahçelievler, bahçelievler oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;