BAĞCILAR > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BAĞCILAR ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

MAHMUTBEY CAD.
Yol tarifi alın


 

Bağcılar Oto Ekspertiz


Bağcılar oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el araç alımlarınızda paranızı ve zamanınızı garantiye alın. İkinci el oto piyasasında alıcılara ciddi zararlar veren durumlar yaşanmaktadır. Özellikle araçlardan anlamayan biri iseniz kaportanın güzel görünmesine aldanıp satın aldıktan sonra sizi yolda bırakacak olan araca sahip olabilirisiniz. Bu durumları yaşamak istemiyorsanız işi uzmanına bırakarak Bağcılar oto ekspertiz sizin yerinize aracın tüm detaylı kontrollerini yapsın. İkinci el oto alımlarında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de hasar kaydı bulunan perte çıkmış aracı yaptıktan sonra satışa sunmaktır.

Bağcılar Oto Ekspertiz Raporu


Aracın dış kaportası ve motoru almak için geçerli neden sayıldığından noterde alım sonrası ciddi zararlar ortaya çıkmaktadır. Sıfır araba alamayanların tercih ettiği ikinci el piyasası oldukça hareketli bir yıl geçirmiştir. Aracın gerçek değeri oto ekspertiz sonuçlarına göre belirlenir. İstanbul dışında yaşasanız bile bağcılar oto ekspertiz sizin gelmenize gerek kalmadan aracın yanına giderek gerekli tüm kontrolleri tarafsız ve en doğru şekilde uzman personel ve teknolojik cihazlar ile birlikte belirler. Sonucu size mail olarak bildirir. Siz ise zamanınızdan çalmadan üstelik işi usta ellere bırakarak aracı alıp almamaya karar verirsiniz. Hiçbir marka ve bayi ile anlaşmamız yoktur. Bu sektörde doğru, güvenilir ve dürüst bir alış verişi sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Bağcılar oto ekspertiz ikinci el aracın tüm kontrollerini yaparak hasar kaydı, vergi borcu, muayene durumu gibi en önemli hukuksal kontrollerini dahi yaparak size raporlama sunar. Aracın iç-dış, motor, elektronik, kaporta-boya, yakıt tanklarına kadar en detaylı testleri yaparak araca gerçek bir fiyat biçilmesine yardımcı olmaktadır. Alıcı ve satıcı ile aradaki dengeyi kurar. Bağcılar oto ekspertiz ile İstanbul’un tüm illerinde hizmet vermekteyiz.

Etiketler; bağcılar oto ekspertiz, bağcılar computest, bağcılar mobil ekspertiz, bağcılar mobil oto ekspertiz, bağcılar oto ekspertiz raporu, bağcılar oto ekspertiz merkezi, bağcılar oto test, bağcılar oto expertiz, bağcılar oto eksper, bağcılar araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi bağcılar, Oto ekspertiz bağcılar, Mobil ekspertiz bağcılar, bağcılar oto ekspertiz adresi, bağcılar computest merkezi, bağcılar araba ekspertiz, bağcılar oto check-up, oto check up bağcılar, bağcılar oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;