AVCILAR > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e AVCILAR ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

E5 KARAYOLU
Yol tarifi alın


 

Avcılar Oto Ekspertiz


Avcılar oto ekspertiz ile ikinci el araç almak artık size bir yük olmaktan çıkıyor. İkinci el sektöründe dürüst ticaret yapan kişiye denk gelmek oldukça zordur. Avcılar oto ekspertiz sizin yerinize beğendiğiniz aracın yanına giderek tüm kontrollerini gerçekleştirir. Üstelik bu kontroller uzman personel ve teknolojik cihazlar ile yapılır. Avcılar oto ekspertiz kontroller sonucu çıkan araca ait tüm bilgileri size rapor şeklinde ulaştırır.

Avcılar oto ekspertiz hizmeti ile ikinci el araç alırken birikimlerinizi dolandırıcılara kaptırmazsınız. Bu piyasada var olan dolandırıcılık türleri oldukça fazladır. Birde araçlardan pek anlamıyorsanız eğer kandırılma durumunuz oldukça fazladır. Avcılar oto ekspertiz hizmeti ile birlikte beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini öğrenmiş olursunuz. 2.el araç almak oldukça riskli bir durumdur. Satış sonrası pişmanlık yaşamak istemiyorsanız eğer sizlerde avcılar oto ekspertiz ile birlikte uygun fiyatlar ile istediğiniz paketi seçerek oto ekspertiz yaptırabilirsiniz. Avcılar oto ekspertiz hizmeti tamamen tarafsız hizmet vermektedir. Her hangi bir bayi, marka ve satıcı ile anlaşması yoktur. Her iki tarafa da eşit durumda olduğu için yüzde yüz doğruluk oranı ile tüm testleri yapmaktadır. Firma olarak uygun fiyat politikasını misyonumuz haline getirerek herkesin oto ekspertiz hizmetinden faydalanmasını istemekteyiz.

Avcılar oto ekspertiz ikinci el araçların hasar kaydı ve kaza durumlarını kontrol ederek alıcıya bilgi veren oto ekspertiz hizmetine computest denilmektedir. Avcılar oto ekspertiz sizin birikimlerinizi, hayallerinizi, zamanınızı koruyan bir hizmettir. Avcılar oto ekspertiz ile birlikte beğendiğiniz araca riske girmeden sahip olabilirsiniz.

Avcılar Oto Ekspertiz Raporu


Avcılar oto ekspertiz kontrolleri ile sizlerde ikinci el araç alırken asla yanılmadan satış sonrası pişmanlık yaşamadan aracınıza gönül rahatlığı ile binebilirsiniz. Yapılan kontroller;

• Süspansiyon kontrolü

• Fren kontrolleri

• Motor mekanik kontrolleri

• Alt mekanik kontrolleri

• Kaporta ve boya testi

• Elektronik aksam kontrolleri

• Sonuçlar ve raporlar

Avcılar oto ekspertiz raporu almadan araç satın almayın. Raporlardaki sonuçlar yüzde yüz doğruluk ile kontrol edildiğinden beğendiğiniz araca fazla para ödemekten ve satış sonrası pişmanlık yaşamaktan kurtulursunuz.

Etiketler; avcılar oto ekspertiz, avcılar computest, avcılar mobil ekspertiz, avcılar mobil oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz raporu, avcılar oto ekspertiz merkezi, avcılar oto test, avcılar oto expertiz, avcılar oto eksper, avcılar araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi avcılar, Oto ekspertiz avcılar, Mobil ekspertiz avcılar, avcılar oto ekspertiz adresi, avcılar computest merkezi, avcılar araba ekspertiz, avcılar oto check-up, oto check up avcılar, avcılar oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;