ATAŞEHİR > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e ATAŞEHİR semtinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ŞEHİT CAHAR DUDAYEV CAD.
Yol tarifi alın
ATAŞEHİR BULVARI
Yol tarifi alın
IŞIKLAR CAD.
Yol tarifi alın
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CD.
Yol tarifi alın 

Ataşehir Oto Ekspertiz


Ataşehir oto ekspertiz ile işinizi şansa bırakmadan beğendiğiniz aracı satın almış olursunuz. İkinci el araç almanın en büyük risklerini ortadan kaldıran ataşehir oto ekspertiz tercih eden herkesin minnet duyduğu işletmedir. Oto ekspertiz yapılan test işlemler sonucunu tamamen ortaya koyan detaylı raporlardır.

Sizler kullanılmış araç satın almak istiyorsanız mutlaka Ataşehir oto ekspertiz firmamız ile iletişime geçiniz. Firma kurulum amacımız olan uygun fiyatlara ekspertiz yaptırmak yararlanmak isteyen herkese hizmet vermektedir. Sizlerde 2. El araç almak isterseniz mutlaka firma iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerekli bir bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir oto ekspertiz test işlemleri teknolojik cihazlar ve uzman personeller ile birlikte %100 doğruluk oranı ile çalışan bir sistemdir. Ataşehir oto ekspertiz merkezimizde kullanılan tüm makineler firmamız tarafından özel olarak üretilmektedir. Bu durumda hayalini kurduğunuz ikinci el aracın tüm özelliklerini öğrenmenin tek yolu ataşehir oto ekspertiz firmamızdır. Kullanılmış bir aracın var olan tüm araza ve hasarlarını ortaya çıkaracak olan özel işlemlerden oluşur. Bu işlemler ile birlikte beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini ortaya çıkararak satın alma konusunda net karar vermenizi sağlamaktadır.

Ataşehir Oto Ekspertizde Kullanılan Testler


Ataşehir oto ekspertizde kullanılan test makineleri firmamız tarafından üretilmektedir. Kendi üretimimiz olan makineler ile yaptığımız tüm testlerin %100 doğruluk oranında sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İkinci el araçların birçok alanında yapılan testler tamamen doğru olarak sonuçlandırılıp rapora işlenir.

• Kaporta ve boya

• Yanal Kayma

• Fren kontrol

• Motor mekanik

• Alt mekanik

• Elektronik aksam

• Sonuçlar ve raporlama

Oto ekspertiz konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta piyasada var olan çok uygun fiyatlara oto ekspertiz yaptığını söyleyen firmalar konusunda biraz dikkatli olmak gereklidir. Sizlerde piyasadan çok düşük fiyatlara oto ekspertiz yapan firara itimat etmemelisiniz. Bu tarz merdiven altı firmaların yaptıkları testlerin hiçbir geçerliliği yoktur. Sizlerde bu tarz firmalardan hizmet satın almadan işinizi garantileyin.

Oto ekspertiz işlemleri için mutlaka ataşehir oto ekspertiz merkezimiz ile iletişime geçiniz. Firmamız tarafından verilen tüm hizmetler tam garantilidir. Uzun yıllar otomotiv sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı alanında tecrübe sahibiyiz. Tüm personellerimiz eğitimli ve belge sahibi işinin ehli kişilerdir. Oto ekspertiz alanında tam tecrübe sahibi profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz karşılığında sizlerden müşterilerimizden duyduğumuz olumlu yorumlar karşısında her geçen gün kendimizi geliştirerek büyümekteyiz. Bu gelişme ile birlikte sizlere en çok hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Ataşehir Oto Ekspertiz Raporu


ataşehir oto ekspertiz hizmetlerimiz

Ataşehir oto ekspertiz raporu ikinci el araç almanın en büyük garantisi olan ataşehir oto ekspertiz raporu ile artık daha kolay olmaktadır. Kullanılmış araç almanın en büyük risklerini ortadan kaldıran oto ekspertiz işlemleri için firmamız ile iletişime geçiniz. Ataşehir oto ekspertiz sizleri hayallerinize yaklaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Tüm işlemlerimiz ataşehir oto ekspertiz garantisi ile yapılmaktadır. Oto ekspertiz raporu araçların tüm arıza ve hasarlarını belgeleyen raporlardır. Test işlemleri sonuçları rapora işlenerek müşteriye sunulur. Satış öncesi net bir karar verilmesini sağlayan bu test işlemleri sizlerin satış güvencesidir. Ataşehir oto ekspertiz test sonuçlarından sonra satış sonrası satıcı kişi ile olumsuz durum yaşanmasının önüne geçmektedir. Alıcı ve satıcı arasında yaşanan ve yaşanacak olan tüm olumsuz ve can sıkıcı durumları ortadan kaldıran teknolojik sistemlerdir. Bu durumda sizlerde kullanılmış araç satın almanın tüm olumsuzluklarını ortadan kaldırarak hayalini kurduğunuz aracı satın alabileceksiniz. 2. El araç piyasasında var olan kötü niyetli ticaret yapanları her geçen gün birçok kişinin emeklerini ve birikimlerini hiçe saymaktadırlar.

Ataşehir oto ekspertiz ile tüm riskler ve olumsuz durumlar ortadan kaldırılır. Öncelikle personellerimiz tüm özel eğitimlerden geçirilerek sertifikalı ve işinin ehli ustalardan oluşmaktadır. Bu durumda sizlerde birikimlerinizi ve hayallerinizi gönül rahatlığı ile korumuş olursunuz. Ataşehir oto ekspertiz raporu almadan araç satın almayın.

Ataşehir Oto Ekspertizde Kullanılan Makineler


Ataşehir oto ekspertiz makineleri firmamızın kendi üretimi olup sonuçları tamamen %100 doğruluk oranı ile ortaya çıkarmaktadır. Gereken tüm testler titizlikle yapılmaktadır. Alıcı ve satıcı arasındaki denge ve dürüstlüğü sağlayan özel işlemlerimiz son teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

• Dinamometre / Dyno

• Boya ve kaporta kontrol cihazı

• Arıza tespit cihazı

• Fren test cihazı

• Yanal kayma platformu

Oto ekspertiz işlemleri sırasında kullanılan tüm platformlarımız ve makinelerimiz bilgisayarlı özel sistemlerle işlemektedir. Sizlerde ikinci el aracın özelliklerini öğrenerek daha doğru bir araç alım işlemi yapmış olursunuz. Sıfır araç piyasasında otomobil satın almanın herhangi bir riski yoktur fakat ikinci el araç sektöründe bu durum söz konusu değildir.

Bu riskli durumu ortadan kaldırmak için Avrupa’da uzun yıllar kullanılan oto ekspertiz sistemi ülkemizde son yıllarda büyük rağbet görmeye başlamıştır. Bu durumda sizlerde araç satın almanın en büyük kolaylığını yaşamış olursunuz. Eski sistemlerde birkaç ayrı ustadan aracın kontrolleri istenmekte buda baya zaman almaktaydı.

atasehir oto ekspertiz servisi

Tüm kontroller de gerçekleştirilmezdi. Ataşehir oto ekspertiz sisteminde bu tarz durumlara yer yoktur. Tüm kontroller merkezimizde yapılmaktadır. Sizler aracınızın kontrolleri gerçekleştirilirken kahvenizi yudumlamış olursunuz.

Bu durumda oldukça kısa sürede gerçekleştirilen oto ekspertiz işlemlerinde asla yanılma payı yaşamaz ve işlemleri tam garantili olarak yapılmaktadır. Tüm test işlemleri sizlerin hayallerinizi ve birikimlerinizi korumak üzere yapılmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile tüm müşterilerimizin memnun ayrılmasını sağlamaktayız. Tek uzmanlık alanımız olan oto ekspertiz sistemlerini kendimiz kurmaktayız. Sizlerde araç kontrollerinizi yaptırmak için hiçbir şekilde tereddüt etmeden içiniz rahat olarak merkezimize gelerek beğendiğiniz aracı kontrol ettirebilirsiniz. Eğer beğendiğiniz araç sizin bulunduğunuz ilden uzakta ise bu konuda asla dert etmeyin Bir sizin yerinize aracın yanına giderek tüm kontrolleri yapmaktayız.

Ataşehir oto ekspertiz aracı a’dan z’ye tüm kontrollerini yaparak sizlere sonuçlarımızı rapor şeklinde sunmaktayız. Bu raporunuzu inceleyerek aracın satın alma konusunda net bir fikir vermiş almış olursunuz. Sizleri bu kararsızlıktan ve dolandırılmak gibi olumsuz yönden kurtaracak olan kontrol raporu ile kullanılmış araç satın almak oldukça kolay hale getirecektir.

Ataşehir Oto Ekspertiz Merkezini neden Tercih Etmelisiniz?


Ataşehir oto ekspertiz merkezimizi tercih etme nedeniniz tamamen garantili testler uygulamamızdır. Tüm testlerimiz garantili ve tarafsız olarak yapılmaktadır. Alıcı ve satıcı arasındaki dürüst alım satım işlemine yardımcı olmaktayız. Uygun fiyat politikamız ile sizlerin beğendiği aracın tüm kontrollerini yapmaktayız. Bu durumda var olan tüm hasarlar ve arızalar ortaya çıkarak raporlara işlenir. Sizlerde ikinci el araç alırken asla yanılmayın ve riske girmeyin. Ataşehir oto ekspertiz araç expertiz alanında Türkiye’nin en iyi merkezidir. Birçok bayi ağımız ile İstanbul’un her ilçe ve semtinde hizmet vermekteyiz. Aracınızı satmak istediğinizde de ihtiyacınız olan oto test işlemlerini yaptırarak satış sırasında sorun yaşamanızı engeller. Oto ekspertiz işlemlerimiz için öncelikle randevu almayı unutmayınız.

Adres: İçerenköy mahallesi ertaç sokak no14 Bostancı/Ataşehir İSTANBUL

Etiketler; Ataşehir oto ekspertiz , Ataşehir computest , Ataşehir mobil ekspertiz , Ataşehir mobil oto ekspertiz , Ataşehir oto ekspertiz raporu , Ataşehir oto ekspertiz merkezi , Ataşehir oto test , Ataşehir oto expertiz , Ataşehir oto ekser , Ataşehir araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi Ataşehir , Oto ekspertiz Ataşehir , Mobil ekspertiz Ataşehir , Ataşehir oto ekspertiz adresi , Ataşehir computest merkezi , Ataşehir araba ekspertiz , Ataşehir oto check-up , oto check up Ataşehir , Ataşehir oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;