ALTUNİZADE > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e ALTUNİZADE ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ACIBADEM CAD.
Yol tarifi alın






 

Altunizade Oto Ekspertiz


Altunizade oto ekspertiz araç alım-satım işlemlerinde her iki tarafında güvenli ve dürüst alış veriş yapmasına yardımcı olan ileride doğacak olumsuzlukların önlemini almaya yardımcı olan bir hizmettir. Altunizade oto ekspertiz ikinci el piyasasında doğacak tüm olumsuzlukların ve zararın ortadan kaldırılması çalışır.

Oto ekspertiz sektöründe alanında en iyi olmanın gururu ile devamlı kendini yenileyen yapısı ile büyümektedir. Hiçbir zaman yüksek fiyat politikası uygulamadan siz değerli müşterilerine en iyi hizmet vermeyi misyonu edinmiş kaliteli bir firmadır. Altunizade oto ekspertiz ile sizde değerli olan zamanınızı ve paranızı asla çöpe atmazsınız. Oto ekspertiz hizmeti ile araçlarda bulunan bütün hataları ve olumsuzlukları tek tek inceleyerek sizlere raporlama şeklinde bilgilendirme yapmaktadır. Gerekli durumlarda test sürüşü ve fotoğraflarla rapora ek olarak sunmaktadır. Günümüzde her şeyde kısıtlı zaman ve büyük zihin ve beden yorgunluğu ile harcanan para sizde kıymetli olan bu iki önemli durumunuzu Altunizade oto ekspertiz güvencesi ile garantiye alın. Altunizade oto ekspertiz ile sizlerde 2.el araç almanın hiçbir olumsuz yönü ile karşılaşmadan tamamen tarafsız ve güvenilir bir hizmet alın. Altunizade Oto ekspertiz olarak hiçbir marka ve bayi ile anlaşmamız yoktur. Müşterilerimize tarafsız ve güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşarken sizlerin güzel görüşleriniz ile hızla büyümekteyiz.

Altunizade oto ekspertiz ile masadan kalkmadan beğendiğiniz ikinci el oto alımlarınızı tam denetimli olarak yaptırıp aracı alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz. Altunizade oto ekspertiz ile sizde alım-satımınızı garantiye alın. Altunizade oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için iletişim numaralarımıza ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Araçlara değerinin üzerinden para ödemenizi engellemek için kurulmuş bir ekspertiz hizmetidir. Yapılan testlerin çoğunluğu teknolojik cihazlar ile yapılmakta ve yanılma oranı hiç olmamaktadır.

Altunizade Oto Ekspertiz Hizmetini Neden Bizden Almalısınız?

İstanbul ilinde uzun yıllardır en iyi cihazlar ve son teknoloji ile hizmet veriyoruz. Türkiye'nin 81 iline bayilik veren lider bir firmayız.

Altunizade servisi

Etiketler; Altunizade oto ekspertiz, Altunizade computest, Altunizade mobil ekspertiz, Altunizade mobil oto ekspertiz, Altunizade oto ekspertiz raporu, Altunizade oto ekspertiz merkezi, Altunizade oto test, Altunizade oto expertiz, Altunizade oto eksper, Altunizade araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi Altunizade, Oto ekspertiz Altunizade, Mobil ekspertiz Altunizade, Altunizade oto ekspertiz adresi, Altunizade computest merkezi, Altunizade araba ekspertiz, Altunizade oto check-up, oto check up Altunizade, Altunizade oto ekspertiz firmaları

     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;