MALTEPE > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e MALTEPE ilçesinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ZÜMRÜTEVLER MAH. D-100
Yol tarifi alın
ANADOLU BULVARI
Yol tarifi alın

 

Maltepe Oto Ekspertiz


Maltepe oto ekspertiz servisi hizmete açılmıştır. İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren oto ekspertiz hizmeti Maltepe oto ekspertiz ile sizlere daha iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. İkinci el oto sektöründe var olan tüm riskleri ortadan kaldıran oto ekspertiz ile araç alımlarınızı garantiye alın.

Maltepe oto ekspertiz ile paranızı ve zamanınızı güvene alın. 2. El oto alımlarında yaşanılan en büyük riskler genellikle satış işlemi sonrası gerçekleşmekte geri dönüşü olmayan bir yola girilmektedir. Özellikle hurdaya çıkmış araçları yeniden tamir ederek hasarsız olarak piyasaya sürülmesi alıcı kişiyi satış sonrası ciddi para kayıplarına sevk etmektedir.

Maltepe Oto Ekspertiz Raporu


Zaten riskli olan bu sektör bu tarz kötü ticaret anlayışı güden dolandırıcılar ile işin içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Maltepe oto ekspertiz hizmeti ile sizlerde kıymetli olan paranızı ve zamanınızı güvene alın. Oto ekspertiz hizmetinde 100 noktada tam doğruluk payı ile testler yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlar sürüş testleri ve fotoğraf çekmek sureti ile rapora eklenmektedir. Maltepe oto ekspertizin tek uzmanlık alanı oto testtir, her marka ve model aracın kontrolleri yapılmaktadır. Her hangi bir bayi, marka ve galeri ile anlaşmamız yoktur. Tarafsız kontroller ile alıcı ve satıcıya eşit mesafe de duran bir hizmet politikamız mevcuttur. Alıcı için daha öncelik taşıyan bu hizmet nasıl bir araç satın aldığını merak edenler için çok büyük önem taşımaktadır. Maltepe oto ekspertiz hizmeti ile beğendiğiniz aracın tüm özelliklerini bilerek dürüst bir alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2. El oto piyasasında var olan büyük risklerin tek çözümü Maltepe oto ekspertizdir. Araçlar detaylı bir şekilde kontrol edilerek genellikle cihazlar ile kontroller yapılmaktadır. En küçük hataları bile tespit edebilen cihazlar, uzman personel ile sizlerde beğendiğiniz aracı alırken içiniz rahat etsin.

Maltepe oto ekspertiz hizmeti uygun fiyat politikası ile her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Bugün bu şekilde devam eden hizmet gelecekte bile aynı şekilde devam edecektir. Maltepe oto ekspertiz ikinci el oto alımlarında sizlerin garantisidir.

Etiketler; maltepe oto ekspertiz, maltepe computest, maltepe mobil ekspertiz, maltepe mobil oto ekspertiz, maltepe oto ekspertiz raporu, maltepe oto ekspertiz merkezi, maltepe oto test, maltepe oto expertiz, maltepe oto eksper, maltepe araç ekspertiz, Araç ekspertiz merkezi maltepe, Oto ekspertiz maltepe, Mobil ekspertiz maltepe, maltepe oto ekspertiz adresi, maltepe computest merkezi, maltepe araba ekspertiz, maltepe oto check-up, oto check up maltepe, maltepe oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;