BOSTANCI > ULAŞIM : YOL TARİFİ ALIN

Garanti Oto Ekspertiz'e BOSTANCI semtinden ulaşım için aşağıdaki haritaları inceleyebilirisniz. Yolculuk süresi 5-20 dk arasında değişmektedir.

ŞEMSETTİN GÜNALTAY CAD.
Yol tarifi alın


 

Bostancı Oto Ekspertiz


Bostancı oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el oto alımlarınızı garanti altına alarak, zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın. İkinci el oto almak birçok açıdan her zaman büyük bir risktir. Alıcı kişi ne aldığını iyi bilmek ister. İkinci el oto alırken uzman incelemesi en doğru karar olacaktır. İkinci el oto pazarında yıllardır var olan boşluğu bostancı oto ekspertiz doldurarak bu piyasada güvenilir alım satım yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bostancı oto ekspertiz aracın a’dan z’ye tüm kontrollerini yaparak sizlere tam doğru rapor sunmaktadır. Tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz hizmetinin adresi bostancı oto ekspertiz ile araç alırken yanılmayın. Tüm kontroller teknolojik cihazlar ve uzman bir ekip kadrosu ile yapılarak yanılma ve hata payı bırakılmadan testler uygulanmaktadır. Testler sonucunda bostancı oto ekspertiz size detaylı bir rapor hazırlayarak ulaştırmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz ile araç almadan önce birikimlerinizi güvene alın. 2. El oto piyasasında var olan birçok kötü ticaret çoğu zaman alıcıyı ciddi maddi zararlara sokmaktadır. Satış sonrası oluşan zararların maalesef geri dönüşü mümkün olmamaktadır. Bostancı oto ekspertiz sizleri bu durumdan kurtararak aldığın aracın tüm kaza ve hasar durumlarını özel cihaz ve usta personeller ile halletmektedir. Bostancı oto ekspertiz ile birlikte yeni araç alırken yanılmaz ve nasıl bir araç aldığınızı bilirsiniz. İkinci el araçların hasar ve kaza kayıtlarını tespit ederek aracın genel durumu hakkında bilgi veren hizmete oto ekspertiz denilmektedir. Bostancı oto ekspertiz ile birlikte sizlerde artık araç alırken yanılmadan hayalini kurduğunuz aracınızı satın alabilirsiniz.

Bostancı oto ekspertiz hizmeti ile birlikte araç kalırken zamanınızdan olmayın. Bostancı oto ekspertiz hizmeti sizin yerinize beğendiğiniz aracın tüm kontrollerini yaparak size durumu rapor şeklinde sunmaktadır. Günümüzde kısıtlı zaman içinde ikinci el araç satın almak oldukça büyük bir zaman kaybı olmaktadır. Bostancı oto ekspertiz hizmeti sizlere bu alanda oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizin yerinize aracın yanına giderek tüm kontrolleri yapmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz hizmetinde yapılan kontroller aracın checkup testleridir aynı zamanda var olan tüm kusurlar ortaya çıkmaktadır.

•Kaporta ve boy kontrolleri

•Motor performans

•Fren kontrolleri

•Yanal kayma

•Elektronik aksam

•Airbag ve lastik kontrolleri

•Alt kısım kontrolleri

Bostancı Oto Ekspertiz Raporu


Bostancı oto ekspertiz merkezi tek uzmanlık alanları ekspertiz olup %100 doğruluk payı ile kontrolleri yaparak her iki tarafa da eşit mesafede olup tarafsız bir kontrol yapmaktadır.

Bostancı oto ekspertiz raporu ile sizlerde ikinci el araç almadan önce mutlaka tüm kontrollerinizi yaptırın ve birikimleriniz ve paranızı çöpe atmayın. Risk almadan 2. El otomobilinizi satın alın. Bostancı oto ekspertiz raporu detaylı ve genel bir açıklama ile sizlere raporunuzu sunar ve araç hakkında bilgi almanızı sağlar.

Etiketler: bostancı oto ekspertiz , bostancı computest , bostancı mobil ekspertiz , bostancı mobil oto ekspertiz , bostancı oto ekspertiz raporu , bostancı oto ekspertiz merkezi , bostancı oto test , bostancı oto expertiz , bostancı oto ekser , bostancı araç ekspertiz , Araç ekspertiz merkezi bostancı , Oto ekspertiz bostancı , Mobil ekspertiz bostancı , bostancı oto ekspertiz adresi , bostancı computest merkezi , bostancı araba ekspertiz , bostancı oto check-up , oto check up bostancı , bostancı oto ekspertiz firmaları


     
BÜLTEN SERVİSİ

E-posta adresinizi girin, özel ekspertiz kampanyalarından
ilk siz haberdar olun !

e-posta adresiniz


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Cumartesi
Pazar
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00
08:30 - 19:00

09:30 - 19:00
09:30 - 19:00
ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş yerimizde kullanabileceğiniz
kredi kartları ;