Home / oto ekspertiz / Maslak Oto Ekspertiz
Maslak Oto Ekspertiz

Maslak Oto Ekspertiz

Maslak oto ekspertiz ikinci el araçlarınızı güven içinde satın almayı sağlayan İstanbul’un en gözde semti olan maslak ta hizmet vermeye başlamıştır. Maslak oto ekspertiz ile artık ikinci el araç satın alırken araca ait tüm bilgileri tarafsız ve yüzde yüz doğruluk oranında öğrenmiş olacaksınız. İkinci el sektöründeki hızlı büyümenin getirdiği bir çok risk maslak oto ekspertiz ile ortadan kalmıştır.

maslak telefon

Maslak Oto Ekspertiz Hizmetleri

Maslak oto ekspertiz firmamız alanımızda 19 yıllık otomotiv tecrübemiz dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızdan dolayı en iyi hizmeti vermekteyiz. Avrupa’da yıllar önceden başlanılan oto ekspertiz hizmeti ülkemizde son yıllarda önem kazanmış zamanla zorunlu hale gelmiştir. Bunun en  büyük nedeni ise İkinci el sektöründe var olan kötü niyetli ticaret sahiplerinin alıcı kişilerin satış sonrası ciddi zararlara uğramasından dolayı oluşmuş boşluğun doldurulması gerekliliğidir. Atatürk oto sanayi ekspertiz ile de artık ikinci el araç alırken satış sonrası hiç bir sorun yaşamayacak ve gözünüz kapalı beğendiğiniz aracı satın alabileceksiniz. Maslak oto ekspertiz firmamız bayi, galeri, satıcı ve markalar ile anlaşma yapmaz tamamen tarafsız bir hizmet anlayışı ile en iyi hizmeti en ucuza verme garantisini sunar. Atatürk oto sanayi ekspertiz 2. el araçların hasar ve kaza durumlarını kontrol ederek müşteriye sonuçları rapor şeklinde sunarak alıcı kişinin araç hakkında detaylı ve önemli bilgilere sahip olmasını sağlar. Bu hizmet ikinci el araç almak isteyen kişilerin kurtarıcıları olmaktadır. Maslak oto ekspertiz ile sizlerde ikinci el araç alırken birikimlerinizi ve zamanınızı çöpe atmamış olursunuz. Tam teknolojik cihazlar ve profesyonel ekip ile alanında en iyi hizmeti vermiş olmanın gururunu siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yaşamaktayız. Maslak oto ekspertiz hizmetinin en büyük avantajı ise beğendiğiniz ikinci el araca değerinden fazla para ödememiş olursunuz.

Maslak Oto Ekspertiz Test Detayları

Maslak Oto Ekspertiz Hizmet ve Testleri

Maslak oto ekspertiz hizmet ve testleri aracın genel bakım kontrollerini kapsar. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz 4 adet paket ile istediğiniz hizmetleri satın almanızı sağlamaktayız. Her paketin farklı hizmetleri mevcuttur. Uygun fiyat politikamız ile herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamak firma misyonumuz haline gelmiştir. Genel olarak maslak oto ekspertiz hizmetleri;

 • Kaporta ve boya
 • Yanal kayma ve fren sistemi
 • Süspansiyon kontrolleri
 • Araç altı kontrolleri
 • İç dış elektronik aksam kontrolleri
 • Motor beyni kontrolleri
 • Sonuçlar ve raporlama

Yukarıda sayılan hizmetler genel kontrolleri olup tüm bu testleri içeren paketi satın almak sağlıklı olacaktır. İşin uzmanı ekip sizleri paket seçiminde yönlendirecektir. Maslak oto ekspertiz ile zamanınız ve paranız boşa gitmez.

Maslak Oto Ekspertiz İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

maslak mobil oto ekspertiz hizmeti

Profesyonel ekipmanlar ve uzman kadro ile biz bu işi yıllardır yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile gönül rahatlığı ile araç almanızı sağlıyoruz. Aracın a dan z ye tüm test işlemlerini gerçekleştiriyor ve huzur içerisinde yeni aracınızı almanızda vesile oluyoruz. Garanti Oto Ekspertiz olarak, bir çok ile bayilik veren ekspertiz firmamız, Türkiye’nin en büyük ekspertiz firması olmuştur. Aracın tüm kaza, boya ve donanımsal, elektriksel hatalarını size raporluyoruz.

Sizde araç alırken bizi tercih edin, maslak oto ekspertiz de bir numarayız.

En Çok Okunan

İkinci El Otomobil Piyasasında Yasal Disiplin

İkinci El Otomobil Piyasasında Yasal Disiplin

İkinci el kara taşıtlarının alım satımında ticareti korumak adına yeni yasal düzenlemeler yapılmaktadır. Gümrük ve …

20 yorumlar

 1. gerçekten profesyonel bi durum bu aracın her kontrollerini yapıyolar.

 2. Bilgiler için teşekkürler.

 3. Burası tavsiye edilecek bir yer gerçekten maslak oto ekspertiz.

 4. Perihan eseryel

  Tavsiyeler için teşekkürler gayet iyi işletme.

 5. Bekir Yıldırım

  Garanti otoya çok teşekkür ederim. Maslak oto ekspertiz ararken denk geldim ve alacağım aracı test işlemleri için servise götürdük, o kadar titiz bir inceleme yaptılar ki araç hakkında her şeyi söylediler. Tavsiye ederim gitmek isteyenler için işi çok iyi biliyorlar.

 6. Ankaradan geldik tavsiye üzerine tahminlerin üzerinde bi araç ekspertizi yapılıyor gerçekten. tavsiye edilir.

 7. Tavsiye edilir içerisi güven veriyor.

 8. Çok teşekkür ederim hizmetleriniz için çok memnun kaldım!

 9. MEHMET ALİ BAL

  Hem kişi olarak hem de ekip olarak üstlerine başka expertiz tanimam. Aracımı buraya getirdigimden çok memnunum. Tavsiye ederim

 10. Ciddi bir müessese.

 11. tavsyeleri değerlendirip gittim memnun kaldım tavsiye edilir. İçeriye girdiğiniz zaman ilk 5 dk da profesyonel olduklarını anlıyorsunuz zaten. SAYGILAR

 12. 2 araç aldım bugüne kadar, saolsunlar araçları alırken a dan z ye incelediler gönül rahatlığı ile aldım. Kaliteli hizmet veriyorsunuz her zaman kazanırsınız.

 13. size internetten ulaştım,terettütlü geldim ancak işinizi severek ve iyi yaptınız ben müşteriniz olarak memnun ayrıldım bahtınız açık olsun

 14. Fikret duranoglu

  Sabah 9 da açık oluyormusunuz araç alacağımda ancak o saatte müsait olabiliyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 15. iyi biliyolar işlerini tavsiye edilir

 16. Yarın acikmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir